Змова Порошенка та Іванішвілі: В Грузії соратнику Саакашвілі не дають повернутись до сім'ї в Україну

Незаконно депортованому соратнику Саакашвілі, який виграв суд і здобув право повернутись в Україну, блокують виліт з Грузії. Йому повідомили, що про це клопотала СБУ. 

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у Фейсбук. 

Михайло Абзіанідзе виграв суд в Україні, йому скасували заборону на в'їзд в Україну і він сьогодні повинен був вилетіти до своєї дружини та дитини. 

"Мішу Абзіанідзе, який раніше працював з Михайлом Саакашвілі і якого незаконно викинули з України з мішком на голові кілька місяців назад, не випускають з Грузії, хоча він отримав право легітимно повернутися в країну, вигравши відповідний суд в Україні. Під час реєстрації на рейс він отримав відмову. До речі, Михайло одружений з українкою і у нього тут маленька дитина",- відзначив Сакварелідзе. 

Він повідомив, що про блокування його повернення в Україну клопотала СБУ.

"Попередньо в усній формі в Грузії йому сказали, що СБУ попросило своїх грузинських колег не дати йому повернутися в Україну, не дивлячись на всі рішення суду. На їхню думку, Миша є загрозою українській національній безпеці і в разі повернення СБУ планує його заарештувати. Ось вам класичний приклад олігархічного змови Іванішвілі і Порошенко, тимчасове правління яких дуже скоро закінчиться", - наголосив Сакварелідзе.