Заява РУХУ НОВИХ СИЛ щодо затримання Івана Бубенчика

Затримання Івана Бубенчика – фатальний крок у ревізії цінностей Революції Гідності!

Влада, яка прийшла на крові загиблих героїв, почала знищувати живих героїв, завдяки яким переміг Майдан!

Прокуратура, яка вже 5 рік обіцяє покарати винних у загибелі Небесної Сотні – випускає «беркутню», яка катувала та вбивала майданівців. Суди випускають Крисіна, який керував тітушнею, які вбивали людей. І при цьому прокуратура затримує Івана Бубенчика – Народного Героя, який в час Майдана захистив людей від «беркута». 

Чи мав Бубенчик право захищатися від озброєних так званих «правоохоронців» - «Беркут»? Він мав не лише право, а й конституційний обов’язок громадянина захищати себе та людей! Він захистив не лише людські життя, а майбутнє України! 

Аби в критичний момент, коли озвірілий «Беркут» знищував майданівців, він би не отримав відсіч – ми б сьогодні згадували не про пам’ять Небесної Сотні, а Небесної Тисячі, чи взагалі про втрачену незалежність України. 

Сьогодні прокуратура називає закон про амністію учасників Майдану «нікчемним». Це саме той закон, який персонально амністував нинішнього очільника ГПУ Юрій Луценко. І оцінка «юриста» Луценка закону вказує на його нікчемність. Нікчемні дії ГПУ вже стали ганьбою для України. 

Іван Бубенчик – герой, який після Майдану в перших рядах пішов добровольцем на фронт на війну з російським Мордором. І за тією логікою ГПУ, на виконання Мінських угод, Іван буде засуджений за вбивство сепартистів та російських військових? 

Ми своїх не здаємо! Ми підтримуємо Івана Бубенчика, адже розуміємо, що не відстоявши сьогодні справедливість, ми завтра будемо потенційними в’язнями новітніх «концтаборів» нинішньої влади. Влада, яка не лише забула та знехтувала цінностями Майдану, а й, схоже, втратила інстинкт самозбереження.