Запорізькі активісти приїхали на Львівщину, аби підтримати Давіда Сакварелідзе

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя подолали понад тисячу кілометрів і приїхали на Львівщину, щоб підтримати Давіда Сакварелідзе під час засідання Мостиського районного суду. Про це повідомив координатор РНС Запоріжжя Вадим Вишинський.

«Всі наші активісти - одна команда і мають підтримувати один одного у боротьбі з системою. Лише всі разом ми зможемо перемогти і змінити нашу Україну, заради майбутнього, заради теперішнього. Така єдність активістів, що приїхали підтримувати Давіда з усієї України, ще раз доводить - ми однодумці і знаємо, куди прямуємо. Лише така політична сила здатна розвиватися і плідно працювати заради спільної мети», - наголосив Вадим Вишинський.Також підтримати Давіда Сакварелідзе приїхали активісти з Київщини, Одещини, Прикарпаття, Тернопільщини  Хмельниччини та інших областей України.

Нагадаємо, прокуратура Львівської області «забула» про одного з адвокатів Давіда Сакварелідзе  та не надіслала йому відповідних матеріалів справи. Мостиський суд надав можливість правозахиснику  ознайомитись з матеріалами справи та прийняв рішення про перенесення судового слухання на 27 квітня 14 год. Адвокати та сам Давід Сакварелідзе запевнили, що мають неспростовні докази того, що начебто потерпілий у справі про перетин кордону дає неправдиві свідчення. 
Давіду Сакварелідзе інкримінують чотири злочини, скоєні начебто під час повернення Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня на українсько-польському кордоні.