«Закон про імпічмент може покласти край корупції та безкарності президента», - Іван Слободяник (ВІДЕО)

Парламент повинен прийняти закон про імпічмент, щоб навести лад з президентом, який породжує корупцію в країні. Якщо цього не станеться, люди в рамках чинного законодавства будуть просити президента піти у відставку. 

Про це заявив член політради партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Іван Слободяник в ефірі на телеканалі АТР.

За його словами, коли розпочиналась акція протесту 17 жовтня люди об’єднались навколо трьох вимог – новий закон про вибори, антикорупційний суд і зняття депутатської недоторканності.

«Для нас це був лакмусовий папірець, щоб визначити чи влада готова змінюватись і проводити велику політичну реформу. Вчора ми побачили, що під тиском, влада ще може здійснювати якісь кроки на зустріч людям, коли нардепи в першому читанні ухвалили новий закон про вибори за відкритими списками», — зазначив Слободяник.

Він додав, що РУХ НОВИХ СИЛ виступає за недопущення монополізації під час виборчого процесу.

«Сьогодні олігархи монополізували ключові телеканали. Тому, коли відбувається виборча кампанія до парламенту потрапляють ті, хто має доступ до медіа. Тим, хто такого доступу немає, туди не потрапити», — зазначив політик.

За його словами, сьогодні ключовою проблемою є корупція та безкарність президента, який контролює більшість. Саме тому необхідно ухвалити закон про імпічмент.

«Ця більшість сьогодні фактично саботує прийняття цих трьох вимог і взагалі проведення реформ в країні. Тому, народний депутат Юрій Дерев’янко підготував законопроект про імпічмент президента, адже на сьогоднішній день відсутні процедури, які б дозволяли без революцій і протестів припиняти повноваження президента. Ми не хочемо нових Майданів, ми за еволюцію, а не революцію. Тому, ми хочемо, щоб парламент прийняв закон про імпічмент, якщо цього не станеться, ми з людьми підемо до президента і в рамках чинного законодавства будем просити його піти у відставку», — заявив Слободяник.

«Ми запрошуємо всіх в неділю зібратись на Михайлівській площі о 13 год на антикорупційний марш. Люди мають показати свою незгоду з тим курсом, яким рухається Україна», — додав він.

Іван Слободяник також повідомив, що у наметовому містечку біля Верховної Ради незабаром стартує табір для молодих активних людей, які і мають прийти до влади.

«Це буде політична школа для молоді, яка готова присвятити себе справжнім реформам і обирає між журналом Forbes та підручником з історії України. Ми будемо формувати команду з таких людей. Це складно вдається, адже нас намагаються дискредитувати, але ми на це спокійно реагуємо, і будемо далі відшліфовувати те бачення реформ, яке у нас є», — запевнив політик.