Юрій Дерев'янко звернувся до райради з вимогою вирішити питання з заборгованістю техпрацівникам Отинійської школи (ВІДЕО)


Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко звернувся до Коломийської райради, що на Прикарпатті,  з вимогою розібратися в ситуації і посприяти виплаті заробітної плати технічним працівникам Отинійської школи.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття.


У школі понад три десятки техпрацівників. А це бібліотекар, сторожі, медсестра та прибиральниці. Зароблене за третину лютого і за березень їм виплатили лише напередодні Великодня. Чи матимуть гроші за квітнь – наразі невідомо. Аби посприяти у вирішенні проблеми помічники народного депутата Юрія Дерев'янка вже підготували відповідні звернення до місцевних чиновників.
Якщо і надалі буде така ситуація, каже директор школи Наталія Гринів, доведеться скорочувати персонал.


«Не хотілося б цього робити, адже школа велика. Нам просто не вистачить робочої сили для виконання усіх завдань, які потрібно в такій великій школі.  А в нас хороший колектив, люди з розумінням відносяться до всього. Доводиться з людьми багато говорити, переконувати, просити», - коментує Наталія Гринів.


Така ситуація неабияк непокоїть народного депутата України, одного з лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Юрія Дерев'янка. Аби посприяти у вирішенні проблеми його помічники вже підготували відповідні звернення до місцевних чиновників


«Від Юрія Богдановича будемо сприяти депутатськими зверненнями на Коломийську райраду, чому допущена дана ситуація і як її вирішити», - каже помічник народного депутата Юрія Дерев’янка Марія Карпюк.


Крім того, нещодавно  Юрій Дерев'янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить збільшити на 485,2 млн. гривень видатки з держбюджету для Івано-Франківської області на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.