Юрій Дерев’янко пояснив, чому не голосував за призначення нових членів ЦВК (ВІДЕО)

Сформована Центральна виборча комісія (ЦВК) є підконтрольною Президенту Петру Порошенку і буде використана для фальшування результатів виборів. 

Таку думку висловив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«В ЦВК зібрались не спеціалісти, не фахівці, а політично заангажовані члени ЦВК. І більшість з членів ЦВК підконтрольні Порошенку. Я не голосував за цих членів ЦВК. Я вважаю, що це буде найбільш заангажована Центральна виборча комісія», - заявив Дерев’янко.

Він додав, що заангажованість Центрвиборчкому буде приблизно така, як у НКРЕКП.

«Всі люди, які сьогодні знаходяться в цій комісії, які за квотним принципом туди призначені, вони є формальними чи неформальними членами команди Порошенка і від БПП, і від інших депутатських груп», - підкреслив нардеп.

Він зазначив, що існують величезні сумніви в тому, що голоси українців будуть пораховані правильно.

«Ця комісія буде виконувати вказівки з Банкової, вона не є незалежною. Там будуть смотрящі, це практика, яку вони впроваджують скрізь: в усіх міністерствах, в прокуратурі… Ця ЦВК – це інструмент Порошенка для того, щоб нечесно перемагати і фальшувати вибори», - зауважив політик.

Дерев’янко вважає, що влада зробила шахрайство, збільшивши кількість членів ЦВК до 17 осіб, при цьому встановивши, що 11 членів – це є кворум.

«Вони це зробили для того, щоб уникнути певної критики з боку Європейського союзу, що начебто не представлені представники політичної сили, яка є парламенті», - додав він.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада призначила до Центральної виборчої комісії 14 нових членів. Перед цим 18 вересня Верховна Рада збільшила кількість членів ЦВК з 15-ти до 17 осіб.

Як відомо, 1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК, а 3 лютого 2017 року – і 13-го члена комісії.