Юрій Дерев’янко озвучив план перемоги України у війні з агресором (ВІДЕО)

Для перемоги України у війні з агресором необхідно формування спільного фінансового плану країн Будапештського меморандуму (крім РФ-агресора) та країн, що ввели санкції проти Росії, по відновленню окупованих територій, паралельно витрачаючи 5% ВВП на обороноздатність та надавши українцям право на захист за допомогою вогнепальної зброї. 

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу ZIK.

«Україна переможе. Мій план перемоги наступний – різке і стрімке збільшення боєздатності української армії. 5% ВВП - на обороноздатність. Це формування професійної армії за стандартами НАТО. Це формування резервної армії на кшталт швейцарської та ізраїльської», - заявив Дерев’янко.

Він також додав, що необхідно надати право на захист всім громадянам України за допомогою вогнепальної зброї (за умови певних обмежень).

Паралельно, за словами Дерев’янка, необхідно підвищувати дипломатичний тиск і формувати спільну коаліцію та фінансовий план по відновленню зруйнованих і окупованих територій.

«Це місія адміністративна цивільна, військова, яка контролює кордон і лінію зіткнення, і поліцейська місія», - уточнив політик.

За його словами, через 3-5 років такого перехідного періоду можливо буде проводити місцеві вибори на цих територіях.

«Це паралельні процеси і це сценарій перемоги, яку ми обов’язково здобудемо», - підсумував Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії РУХ НОВИХ СИЛ, які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РНС.