Юрій Дерев’янко отримав підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини на президентські вибори (ФОТО)

Партійці РУХУ НОВИХ СИЛ з Львівської області підтримують кандидатуру Юрія Дерев’янка на президентські вибори.

Таке рішення було прийнято одноголосно під час відкритої конференції обласного осередку, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Юрій Дерев’янко розповів львів’янам про свою президентську програму, яка складається з чотирьох частин: неоекономіка, цифрова держава, пряма демократія, безпека і оборона.

«Якщо ми не побудуємо нову економіку в Україні, решта реформ неможливі. Ми можемо запропонувати модель економіки, яка здатна вирішити проблеми, які сьогодні очевидні для всіх – неможливість заробляти гроші, низькі доходи, відтік інтелекту за кордон, монополія олігархів. Зараз в країні все тримається на усталених правилах які програмують нас рухатись в нікуди. Кардинальна зміна податкової, легалізація всіх видів бізнесу, захист права власності, вдосконалення фінансової системи, яка дозволить захищати заощадження громадян – те, що дозволить швидко змінити ситуацію в країні», - наголосив Дерев’янко.

Він розповів, як має діяти пряма демократія в державі: «Зараз через додаток в Інтернеті можна запросто придбати квиток на поїзд, чи оплатити платіжки в банку. Так, через особистий електронний кабінет українець зможе слідкувати і оцінювати роботу чиновників і депутатів. І будь-які державні чи місцеві рішення ухвалюватимуться за участі самих людей. Львів’яни самі диктуватимуть питання, які влада має вирішити за каденцію – сміттєзвалище, каналізації тощо. І люди слідкувати за їх вирішеннями», - підкреслив політик.

Дерев’янко також розповів, як можна вирішити найболючіше питання для всієї України – припинення війни і відновлення територіальної цілісності.

«Новий президент має ініціювати підписання за участі учасників Будапештського меморандуму та країн, які ввели проти РФ санкції, фінансового плану щодо відновлення і відбудови окупованих територій. Цей план і виділення коштів, підкріплене ним, мають адмініструватись представниками цих держав, без участі України та РФ. Це буде перехідний період у 3-5 років, після цього можна буде проводити вибори», - пояснив Дерев’янко.

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко заявив, що має намір балотуватись на виборах президента України в 2019 році.

Раніше РУХ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті та Тернопільщині підтримав кандидатуру Юрія Дерев'янка на посаду президента України.

Наступна обласна конференція відбудеться в м. Суми 17 липня о 18.00 за адресою: Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1.