Я - український громадянин, хто б що не говорив – Саакашвілі

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, заявив, що тільки починає свою боротьбу за Україну та український народ і готовий навіть віддати за це життя. 

Про це він сказав на прес-конференції у Львові.

«Ніхто не зможе ніяким механізмом мене позбавити права боротись за Україну, захищати Україну і бути українцем», - заявив Саакашвілі.

«Це тільки початок моєї боротьби. Я повернувся до себе додому, в Україну для того, щоб, по-перше, піти до суду і захистити мої права. Але головна мета для мене… - я хочу все зробити і навіть готовий, якщо це буде потрібно, віддати своє життя за цей героїчний народ», - сказав політик.

Він підкреслив, що дуже поважає і любить український народ

Саакашвілі розповів, що після повернення в Україну, його зустріли небайдужі люди, яким він дуже вдячний.

«Вчора нас зустрічали люди, яких тримали в багатогодинних чергах, вони чекали. Я їм дуже-дуже вдячний. Тому, що ці люди показали свою гідність, солідарність і найкращі обличчя українців. Я дуже захоплююсь цими людьми. Я дуже пишаюсь, що я є їхнім співвітчизником. Я є український громадянин, хто б що не говорив», - заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ.

Він нагадав, що багато років прожив в Україні, брав участь в першому Майдані, другому Майдані і в студентській Революції на граніті.

«Для мене це також моя Батьківщина. І ніхто не може позбавити мене цього права боротись за Україну. Я не зупинюсь», - підкреслив Саакашвілі.

Він висловив також сподівання на активність народу, небайдужих громадян, героїчних українців.

«Ця країна заслуговує набагато більше», - заявив лідер РНС.

Нагадаємо, 10 вересня Михайло Саакашвілі разом з активістами та народними депутатами потрапили в Україну через пункт пропуску Шегині на українсько-польському кордоні.