Влада вдається до "процесуального тероризму", щоб мати змогу швидше видворити Саакашвілі - адвокат

Щоб мати можливість швидше видворити Михайла Саакашвілі, Державна міграційна служба оскаржила рішення, прийняте на її користь.

Про це сьогодні повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький на своїй сторінці у Facebook, назвавши це черговим прикладом тиску влади на суддів щодо справи політика проти ДМС та "процесуальним тероризмом". 

Нагадаємо, 3 січня суддя Окружного адмінсуду Києва Скочок Т.О. відмовила у задоволенні позову, поданого Саакашвілі, і винесла рішення на користь Управління міграційної служби Київської області. А саме - Саакашвілі було відмовлено в оформленні документів для отримання статусу особи, що потребує додаткового захисту в Україні. 

"По закону, истец Саакашвили имеет право на обжалование данного незаконного решения в течении 30 дней, подавая апелляционную жалобу на данное судебное решение. Полный текст судебного решения М.Саакашвили получил от суда 10 января. Именно с этого момента у него было право на обжалование судебного решения в апелляционной инстанции", - пише Чорнолуцький. 

Проте чи не в перше в історії українського правосуддя сторона, що виграла судовий процес, а саме - міграційна служба, першою подала апеляцію на рішення винесене на її користь - 11 січня вона була вже направлена до Київського Апеляційного адміністративного суду. У такий спосіб Михайло Саакашвілі втратив можливість подання апеляції.

"Дивує і той факт, що розгляд апеляційної скарги було призначено за добу. Зазвичай такого призначення доводиться чекати тижнями, а тут вже і судді Апеляційної інстанції призначені і самі технічно поїхали забирати справу з суду першої інстанції", - прокоментував ситуацію Руслан Чорнолуцький. 

На думку представників захисту, такими діями влада має намір через тиск на суддів прискорити завершення усіх судових процесів з метою дискредитації та подальшого видворення Михайла Саакашвілі з України.