Влада в паніці демонструє відсутність координації і будь-якого плану – Семен Кривонос (ВІДЕО)

Влада може застосовувати силу і йти на пряме порушення законодавства під час повернення лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в Україну. 

Про це заявив член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Семен Кривонос. 

Він розповів, що активісти, які в суботу приїхали до пункту пропуску Краковець, 10 вересня розпочнуть свій мітинг на підтримку повернення Михайла Саакашвілі в Україну.

«Думаю, події будуть розвиватись найнеочікуванішим чином. Від влади можна очікувати всього чого завгодно, тому що там панують панічні настрої і агонія», - сказав активіст.

Він додав, що влада в паніці демонструє відсутність чіткої координації і будь-якого довгострокового плану.

Кривонос підкреслив, що законних підстав не пустити Саакашвілі в Україну на сьогоднішній день немає.

«Більш того, влада зобов’язана його пустити і забезпечити йому, як людині, яка постійно проживає в Україні і не має громадянства жодної іншої країни, можливість захищати свої права в суді і можливість вільно перебувати на території України.

«Але очікувати можна будь-якого сценарію, в тому числі провокацій так званих тітушек. Вони, за нашою інформацією, були найняті за 500-800 гривень в день», - розповів Кривонос.

Він також розповів, що прикордонники будуть укріплені так, ніби це бойова позиція гарячої точки зони бойових дій.

«Якби так укріплювали кордон з Росією, ворог би точно не пройшов. Вони посилили наряди, посилили зміни. Сюди за нашою інформацією повинен прибути перший заступник начальника прикордонної служби», - розповів представник РНС.

«Влада може застосувати всі міри, щоб нас не пустити і, скоріше за все, вони будуть йти на пряме порушення законодавства, на перевищення своїх службових обов’язків, що є кримінально карним діянням», - спрогнозував Семен Кривонос.

Він навіть не виключив варіант, що влада може застосовувати силу і спробувати викрасти Михайла Саакашвілі з пункту пропуску.

«Ця влада одноходова: вони здатні лише на один крок, далі вони не планують. Якщо їм здійснювати грамотний відсіч, в тому числі, юридичний, вони тут же губляться і не знають, що робити далі», - прокоментував Кривонос.

Нагадаємо, приїзд лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в пункт пропуску Краковець очікується 10 вересня орієнтовно о 13.00.

На пропускний пункт Краковець, де вже зібрались більше 200 активістів на підтримку Саакашвілі, прибуло кілька десятків невідомих осіб у спортивних костюмах, які поводять себе досить агресивно.

Джерела РНС в поліції також повідомили, що вночі може відбутись силовий розгін табору прихильників Саакашвілі.

Пряма трансляція з місця подій: http://info.rns.org.ua/