ВЛАДА ШУКАЄ І НЕ МОЖЕ ЗНАЙТИ СУДДІВ, ЯКІ ДАДУТЬ ДОЗВІЛ НА ДІЇ ЩОДО СААКАШВІЛІ

Влада оперативно шукає і не може знайти суддів, які нададуть дозвіл на процедури стосовно лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. 

Про це заявив Саакашвілі під час оформлення юридичних документів, які принесла 

Прикордонна служба у Львівський готель, де він проживає. 

«Вони зранку бігають і шукають суддів, які можуть надати їм дозвіл на ці дії і не можуть знайти. Судді знають, що все порушено», — заявив Саакашвілі. 

За його словами, Порошенко «має показати Ахметову, Медведчуку, Путіну, що він такий сильний». 

«Я знав, що весь цирк цей вони будуть влаштовувати. Хай люди подивляться, які вони брехливі та неправильні», — підкреслив лідер РНС 

Народний депутат Юрій Дерев’янко, який здійснює депутатський контроль за дотриманням закону під час оформлення документів, заявив, що прикордонники і влада намагались заздалегідь домовитись з в суді Мостиського району, що якого відносяться Шегині. Однак, їм не вдалось знайти судді, усі раптово пішли на лікарняний. 

«Те саме відбулось в Городоцькому суді – всі судді втекли на лікарняний…. Вони пояснюють, що не будуть приймати ці нікчемні документи», — заявив нардеп. 

За словами Саакашвілі, єдиний український суддя, який підтримав Порошенка в цих процедурах, — це суддя Чаус, який заарештований в Молодові за корупцію. 

Нагадаємо, представники Державної прикордонної служби та Національної поліції 12 вересня о 7 ранку прийшли до львівського готелю, де зупинився лідер РУХУ НОВИХ СИЛ 

Михайло Саакашвілі, для того, щоб вручити йому протокол про адміністративне правопорушення під час перетину кордону 10 вересня.