Влада підписала собі вирок, визнавши, що доходи від контрабанди складають 4 мільярди доларів на рік – Дерев’янко (ВІДЕО)

Влада України підписала собі вирок, визнавши, що збитки для держави від контрабанди на митниці складають 4 мільярди доларів на рік.  

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі «Спецпроекту з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«На днях прозвучала цифра, яка крутиться в цій сфері. 4 мільярди доларів - це цифра, яку вони всі визнають», - підкреслив Дерев’янко.

Він нагадав, що Михайло Саакашвілі під час головування в Одеській ОДА хотів впровадити механізм, коли будь-яка людина, будь яка фура, будь-який контейнер розмитнюється не більше 15-30 хвилин.

«Тоді всі зрозуміли, що цих 4 мільярди доларів не збереш. Звісно, це не може бути впроваджено, тому що хтось 4 мільярди доларів хоче отримувати», - зауважив нардеп.

Дерев’янко підрахував, що за останні чотири роки чиновники і посадовці отримали 16 мільярдів доларів від контрабанди.

«Питання: де вони є? по чиїх кишенях їх розподілили? На посаді постійно залишався Грицак (голова СБУ), Порошенко, це перерозподілялось між Яценюком (Народний фронт), і зараз Гройсман», - вважає політик.

«Вони простото діляться між СБУ, представниками Гройсмана, Аваковим, і мабуть включається уже в цей процес Луценко, який також хоче, як і всі вони, в цьому брати участь», - додав Дерев’янко.

Він підкреслив, що визнавши цифру в 4 мільярди доларів, державні керманичі фактично підписали собі вирок.

«Ці так звані державні менеджери, починаючи від Яценюка і закінчуючи Гройсманом, сьогодні це визнали. Такі люди, які продукують корупцію і контрабанду, мають піти геть», - підкреслив народний депутат.

Він запропонував проаналізувати, скільки в 2018 році буде додаткових доходів в бюджет за результатами так званого «походу проти контрабанди» уряду Гройсмана, і зробити висновки.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін затвердив план боротьби з контрабандою. За його інформацією, втрати масштабні – до 4 млрд доларів.