Влада хоче зірвати проведення акції 3 грудня і вилучає агітпродукцію

У Житомирському відділенні «Нової пошти» за фальшивими документами невідомий забрав інформаційну продукцію про акцію на підтримку прийняття законопроекту про імпічмент, що відбудеться 3 грудня. 

Сьогодні член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Давід Сакварелідзе та координатор Житомирської обласної організації партії РНС Антон Соболівський навідались до відділення «Нової Пошти».

Туди прибуло 620 кг інформаційної продукції – газет, листівок, флаєрів, у яких йдеться про зареєстрований народним депутатом Юрієм Дерев’янко законопроект про імпічмент президента та проведення акції на його підтримку 3 грудня.

«В Адміністрації Президента почалась параноїдальна істерика у зв’язку з проведенням акції і вони почали вилучати агітаційні матеріали з відділень «Нової Пошти». «Нова Пошта» теж веде себе підозріло, це вже не перший випадок коли приватна установа веде себе як державна. Такий випадок вже був зафіксований перед акцією 17 жовтня, тоді теж «зникли» матеріали. Вони хочуть заблокувати мирний громадянський протест», - каже Сакварелідзе. 

У «Новій Пошті» повідомили, що матеріали віддали вчора о 18 год особі, яка пред’явила водійські права на прізвище Харченко – активіста партії, який зараз знаходиться за межами України на роботі. 

«Вчора ми дзвонили в «Нову пошту», спершу сказали, що переказ забрала особа по довіреності від організації «Цитрус». Сьогодні вже сказали, що його забрав за водійськими правами Харченко. Сам Харченко зараз знаходиться в Польщі, є копія документів які засвідчують те, що він перетнув кордон і там працює. Тільки СБУ може так швидко отримати інформацію про його водійські права і їх підробити. Думаю вони намагатимуться знищити всі докази, зокрема відео з камер спостереження, де видно хто забирав переказ. Це кримінальний злочин – особа представилася іншою людиною за фальшивими документами», - зазначив Соболівський.  

«Весь адміністративний ресурс спрямований на те, щоб акція на підтримку прийняття закону про імпічмент президента не відбулась 3 грудня. Це кримінальний злочин – фальсифікація документів фактично крадіжка чужого майна. Людина, яка має бути гарантом Конституції стала гарантом корупції і захищає інтереси клептократів і олігархів», - додав Сакварелідзе. 

Відеозапис з камер спостереження у «Новій Пошті» так і не показали, сказали звертатись з офіційним письмовим запитом в центральний офіс. 

Нагадаємо, вчора в посилці з партійними газетами в Кривому Розі на відділенні «Нової Пошти» підкинули, а потім нібито вилучили порошкоподібні речовини. Аналогічний сценарій з дискредитації прихильників Михайла Саакашвілі вже був реалізований 21 листопада – у Дніпрі, і 24 листопада – у Миколаєві. Також активісту з Івано-Франківська, який мав отримати відправлення на «Новій пошті» телефонували невідомі з погрозами йому та його сім’ї.