Влада демонструє агонію, тому не виключений сценарій викрадення Саакашвілі на кордоні – Кривонос (ВІДЕО)


Про це заявив керівник Київського міського осередку, член політичної ради РУХ НОВИХ СИЛ Семен Кривонос в ефірі «Радіо Вести».

«В нинішніх умовах влада демонструє повну агонію, і найголовніше – істерику і паніку. Коли панують такі панічні настрої у влади – вона здатна на все. Тому цей сценарій можна вважати дуже логічним і можливим», - заявив Семен Кривонос.

Він додав, що останні події підтверджують це.

«Це фактично викрадення Давіда Саакашвілі і намагання його видворити з країни, це переслідування, постійні стеження, це посилання на іноземну територію оперативних працівників і інші, уже фактично можна стверджувати, злочини», - сказав активіст.

Семен Кривонос підкреслив, що якщо це станеться, це буде злочином.

«Екстрадиції передує певна процедура. Якщо це буде викрадення, то це безпосередньо злочин», - зазначив він.

Кривонос зазаначив, що особу без громадянства не можна екстрадувати, адже це прямо заборонено законодавством.

«Якщо вони його екстрадують, що це означатиме, що вони визнають його статус як громадянина України. Якщо таке викрадення буде здійснене, це буде здійснене в порушення всіх міжнародних договорів», - додав представник РНС.

Він також підкреслив, що Михайло Саакашвілі має право повернутись в Україну і це передбачено міжнародними договорами і законодавством, тому, що Київ – це його постійне місце проживання.

«Таке викрадення буде здійснити для них дуже важко, тому, що там будуть і народні депутати, і активісти і кількатисячний мітинг», - додав Кривонос.

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі заявив, що його може викрасти українська влада на кордоні і переправити в Грузію.

Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.