Викрадених та жорстоко побитих журналіста і героя АТО доставили паромом в Грузію (ВІДЕО)

Журналіста Тамазо Шашишвілі та ветерана АТО Вано Надірадзе, яких у п'ятницю викрали та жорстоко побили правоохоронці, привезли паромом в Грузію. Повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Вони вже прибули на місце і зв'язались з близькими та рідними, які впродовж трьох діб не отримували жодної інформації про їхній стан та місце перебування. 

Інформацію про побиття потерпілі підтверджують, цьому свідчила і велика кількість крові у квартирі, звідки їх викрали. 

"Вони зайшли, розбили мені ніс, почали бити коли на підлозі був. Потім зав'язали очі і кудись повезли", розповідає журналіст Тамазо Шашишвілі.

Нагадаємо, у п'ятницю з квартири на вул. Костьольній викрали та вивезли у невідомому напрямку журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамазо Шашишвілі та героя АТО Мамуку Абашидзе. У той же день бійця батальйону "Донбас" Вано Надірадзе викрали із закладу харчування неподалік наметового містечка біля Верховної Ради, коли той снідав. За попередньою інформацією їх хотіли депортувати з аеропорту в Жулянах, туди прибули активісти та нардепи аби не допустити цього. Втім, сьогодні стало відомо, що їх депортують паромом.