Відсутність повного тексту рішення по справі Саакашвілі не перешкоджає подачі апеляції ГПУ - адвокат

Відсутність повного тексту рішення Печерського районного суду по справі Михайла Саакашвілі не може стати на заваді Генпрокуратурі подати апеляційну скаргу на це рішення. 

Про це заявив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

Він зазначив, що заступник генерального прокурора Євген Єнін сказав «Українським Новинам», що апеляційна скарга прокурорами на рішення суду з обрання запобіжного заходу Михайлу Саакашвілі досі не подана через відсутність повної версії судового рішення. Сьогодні його оголошення було перенесено. На думку Єніна, це може вплинути на якість підготовки апеляційної скарги.

За словами Чорнолуцького, захист Михайла Саакашвілі включає в себе адвокатів, які захищають також Северіона Дангадзе.

«06.12.2017 року слідчою суддею Печерського районного суду міста Києва Кирилюк І.В., було проголошено короткий текст судового рішення про обрання запобіжного заходу Северіону Дангадзе, у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, до 31.01.2018 року включно», - нагадав Чорнолуцький.

Він повідомив, що на даний час суддею Кирилюк І.В., аналогічно, не проголошений повний текст судового рішення, яким вона обрала ВИНЯТКОВИЙ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД.

«Незважаючи на системні, чисельні, процесуальні перепони з боку судді Кирилюк І.В., захист Северіона Дангадзе, в межах встановленого законом строку, ВЧАСНО, 11.12.2017 року подав до апеляційного суду міста Києва апеляційну скаргу на ухвалу судді Кирилюк, загальним обсягом ДЕВ’ЯТНАДЦЯТЬ СТОРІНОК», - підкреслив адвокат.

Адвокати також вважають, що до початку розгляду шановним апеляційним судом міста Києва нашої скарги, пані суддя Кирилюк І.В., все ж таки спроможеться виконати свій процесуальний обов’язок та проголосить повний текст судового рішення, що надасть можливість суттєво доповнити апеляційну скаргу та штучно не обмежувати особу, яка утримується під вартою, права на якісний захист.

Апеляція по справі Северіона Дангадзе призначена на 19 грудня об 11.30.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора Євгеній Єнін заявив «Українським новинам», що зволікання Печерського суду Києва з оголошенням повного тексту рішення щодо заходу до припинення для колишнього Президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі, вплине на якість підготовки апеляційної скарги.

З його слів, апеляційну скаргу Генпрокуратура ще не подала, оскільки суд не озвучив повного тексту рішення.

11 грудня Печерський районний суд міста Києва не обрав жодного запобіжного заходу лідеру РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлу Саакашвілі, звільнивши його з-під варти.