Відомі українці заявили, що Саакашвілі потрібен Україні

Відомі українці заявили, що лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі потрібен Україні .

Про це вони сказали, відповідаючи на питання видання "Новое время".

Гендиректор компанії ІМК, президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу Алекс Ліссітса вважає, що Саакашвілі потрібен Україні. «Такий тип політика, який доносить до широких мас усі проблемні моменти, які на сьогоднішній день є в нашому суспільстві і в нашій політиці, в принципі необхідний», - сказав він. 

Художник Олександр Ройтбурд підкреслив, що Саакашвілі – український громадянин, а приводи для позбавлення його громадянства здаються юридично непереконливими. «Сьогодні у нього немає іншої батьківщини: він відмовився від грузинського громадянства, щоб прийняти українське. Значить, це українець», - заявив він.

Виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції Максим Лазебник підкреслив, що ніколи не чув, щоб Саакашвілі звинувачували в корупційних зв'язках та хабарництві. «Мені здається, що такий політик Україні сьогодні необхідний. У нього є конкретний кейс у своїй країні. І нехай він не досяг нічого в нашій, але, як критик корупціонерів, він вносить освіжаючий струмінь в наше болото», - сказав Лазебник.

Кінорежисер Володимир Тихий вважає, що Саакашвілі потрібен Україні, як певний подразник і людина, яка у певному сенсі уособлює очікування українців. «Але Україні не потрібен фарс, який зараз розгортається з позбавленням Саакашвілі громадянства. У мене відчуття дежавю, тому що те, що відбувається, нагадує події, які були за Віктора Януковича щодо Юлії Тимошенко та Юрія Луценка», - зауважив він.

Директор київського кінотеатру Жовтень Людмила Горделадзе вважає, що Саакашвілі - бренд швидких ефективних реформ від "совка" до сучасної розвиненої країни. «Якщо у нього є бажання бути громадянином України, я це підтримую. Але його роль - лише політичного радника, лідера громадської думки, авторитетного громадського спікера. На вищих державних посадах в Україні я його не бачу», - сказала вона.

Боєць Української добровольчої армії, блогер Олена Білозерська вважає, що методи боротьби з Саакашвілі приносять шкоду Україні.

Лідер гурту «Крихітка» та музикант Олександра Кольцова переконана, що якщо Саакашвілі намагаються позбавити громадянства незаконним шляхом, то це неправильно. «Адже якщо процедура одна для всіх, то вона і повинна бути одна для всіх. З іншого боку, мені здається, що влада неправильно ним розпорядилася. Тому що його темперамент можна було використати набагато краще і пустити на більш ефективні речі», - сказала вона.