ВАСУ відкрив провадження за позовом Саакашвілі до Порошенка щодо указу про позбавлення його громадянства (ДОКУМЕНТ)

Суддя Вищого адміністративного суду України Тетяна Шипуліна ухвалила відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Михайла Саакашвілі до Президента Петра Порошенка про визнання незаконним указу про позбавлення громадянства лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Саакашвілі. 

Про це повідомила юрист Ольга Федишина.

Також суддя ухвалила провести дії з підготовки справи до розгляду в порядку статті 110 Кодексу адміністративного судочинства України.

ВАСУ ухвалив надіслати копії ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі разом з витягом про їхні процесуальні права і обов’язки, а також надіслати відповідачу копію позовної заяви та доданих до неї документів.

«Зобов’язати відповідача до 14.11.2017 надати письмові заперечення проти позову та всі матеріали, що були або мали бути взяті відповідачем до уваги при прийнятті рішення з приводу якого подано позов», - йдеться також в ухвалі суду.

Суддя Шипуліна відзначила, що позовна заява Саакашвілі до Порошенка за формою і змістом відповідає вимогам статей 105, 106 і 171 Кодексу адміністративного судочинства.

«Підстав для відмови у відкритті провадження по справі, залишення позовної заяви без розгляду, повернення позовної заяви не вбачається», - сказано в документі.

Засідання суду щодо оскарження указу Президента щодо позбавлення Саакашвілі громадянства призначене на 22 листопада о 10.00.

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі звернувся до Вищого адміністративного суду України з позовом до Президента України Порошенка, в якому Просить визнати незаконним указ Президента та скасувати його в частині припинення М. Саакашвілі громадянства України.