Іван Слободяник розповів про подальші плани РУХУ НОВИХ СИЛ

Щоденна робота над партійною розбудовою, комунікація з активістами у всіх областях та консультації з іншими опозиційними демократичними політсилами, формування команди якісно нових людей для участі у парламентських виборах.

Про такі плани партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» розповів член Політради партії Іван Слободяник в ефірі на «Радіо Свобода».

Слободяник зазначив, що РУХ НОВИХ СИЛ продовжує пошук нових людей, які не хочуть миритись з режимом, який нав’язує чинна влада.

«Сьогодні всі бачать, що країна рухається в іншу сторону. Ті, хто фінансує терористів є партнерами Президента, вони і створюють корупцію та приводять країну до бідності. Той розпач, який ми маємо після двох революцій - зубожіння, монополізація олігархатом приведе країну до знищення. Хто готовий жити за відсутності корупції і йти на якісь жертви для цього - запрошуємо в нашу команду», - зазначив Слободяник.

Він наголосив, що команда РУХУ НОВИХ СИЛ формується виключно за принципом доброчесності, усі члени команди ретельно перевіряються.

«Є ряд заборонених структур, після яких людина не може бути членом нашої команди. Ми звертаємо увагу на вчинки людей сьогодні, у нас є служба безпеки, яка перевіряє цих людей. Наша щоденна робота, наші вчинки і публічна взаємодія дає можливість викривати тих чи інших сумнівних персонажів», - пояснив Слободяник.

Він підкреслив, що РУХ НОВИХ СИЛ є єдиною опозицією, яка не боїться говорити про перших людей держави, і розповів про подальші плани – щоденна робота над партійною розбудовою, комунікація з активістами у всіх областях та формування команди для участі у парламентських виборах.

«Сьогодні довіра до влади дорівнює нулю і людей, які готові показувати іншу точку зору мільйони. Ми хочемо парламентським шляхом через вибори прийти до влади, але за чинного законодавства це фактично неможливо. Ми вимагатимемо зміни закону про вибори, бо це ключова умова, щоб нові політсили могли приходити до влади. Ми будемо їздити по країні, зустрічатись з людьми, адже пряма комунікаціє знімає дуже багато питань і спростовує якісь плітки. Крім того, ми готові взаємодіяти з конструктивними політсилами, які поділяють наші погляди. Ми будемо нарощувати потенціал. Михайло Саакашвілі не претендує на владні посади, але ми об’єднуємось навколо нього, бо він може бути криголамом, за яким буде йти молоде покоління нових політсил», - заявив Іван Слободяник.