Іван Слободяник розповів чому мирні акції протесту продовжуватимуться (ВІДЕО)

Вчора біля Жовтневого палацу мітингувальники піддались провокаціям, що стало великою помилкою і уроком, який в подальшому не буде повторюватись. Активісти і далі виходитимуть на акції, адже їх об'єднує ціль – у мирний спосіб змінити владу олігархів, яку очолює президент. 

Про це заявив член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник в ефірі на Радіо Свобода.

Слободяник звернув увагу на вчорашні події біля Жовтневого палацу та запевнив, що в подальшому активісти не будуть піддаватись жодним провокаціям.

«Ми несемо відповідальність за свою помилку, це великий урок для нас. Михайло Саакашвілі сказав йти до Жовтневого палацу, закликів до штурму не було, ми мали зустрітись з керівництвом палацу, підписати договір оренди і створити там штаб. Нас підставили, коли ми прийшли там вже стояли сотні нацгвардійців і поліцейських. Намірів штурму не було, там могла бути група провокаторів. Вибачаюсь перед правоохоронцями, нашими прихильниками, що ми піддались провокаціям. Ми переосмислимо наш подальший протест, щоб в подальшому таких ситуацій не виникало», - запевнив Слободяник.

Іван Слободяник зазначив, що довкола Михайла Саакашвілі та РУХУ НОВИХ СИЛ об’єднуються люди, які не бояться говорити про олігархат, який узурпує владу.

«Останнім часом ми спостерігаємо порушення всіх можливих прав від позбавлення громадянства, зупинки потяга, до арештів. Я був присутній коли СБУ і ГПУ були в будинку Саакашвілі, не пускали до нього нардепа і адвокатів. Є системне порушення процедур, розправа з політичними опонентами, недопуск до ЗМІ, і у нас немає секти Саакашвілі, ми об’єднуємось з Саакашвілі бо він єдиний відкрито говорить, що в країні є узурпація влади олігархами через президента, тому ми почали піднімати питання закону про імпічмент», - наголосив Слободяник.

«Навколо РНС ми формуємо ядро людей, які не бояться говорити про олігархат. У нас є програма дій для змін в країні. Ми проводимо діалог з опозиційними силами. Переговори щодо змін в країні з іншими сторонами ми можемо вести виключно в публічній площині», - додав Слободяник.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат Юрій Дерев'янко та член політради партії “РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник подали лист Парубію з проханням включити в порядок денний цього сесійного тижня розгляд законопроектів про імпічмент президента, антикорупційні суди та новий виборчий кодекс.