Іван Слободяник: " Наша ключова задача не порятунок Саакашвілі, Україну треба повертати в сторону реформ"

Влада звинувачує людей у злочинах, яких їй заманеться і веде країну у хибному напрямку. Люди виходять на протести, щоб повернути Україну на шлях реформ. 

Про це заявив член політради партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі" Іван Слободяник. 

Слободяник прокоментував події останніх днів та відкинув будь-які зв'язки Михайла Саакашвілі і партії з російськими коштами та Курченком.

"Хто створює більшу загрозу для України- Саакашвілі,який вимагає створення Антикорупційного суду чи пани при владі, які кришують контрабанду. Головним результатом їх роботи є бідність українців, несправедливі тарифи. Хто з них грає на руку Путіну?", - зазначив він. 

За його словами, зараз влада шукає будь-які приводи, щоб усунути опонентів.

"Політичне шахрайство з боку правоохоронців буде відбуватись таким чином, що вони будуть звинувачувати людей у будь-чому, у них достатньо фантазії, щоб щось вигадати. Проблема в тому, що ми живемо в таких обставинах, в яких можливо це зробити. Політична еліта веде країну не в тому напрямку. Наша ключова задача - не порятунок Саакашвілі, Україну треба повертати в сторону реформ", - зазначив Слободяник.

Іван Слободяник зазначив, що РУХ НОВИХ СИЛ оскаржуватиме усі протиправні дії влади і правоохоронців, втім на перешкоді цьому є правова система країни, яку повністю контролює президент.

"Коли в країні суди, поліція, слідчі підконтрольні одній людині, правового шляху вирішення проблеми фактично немає. Тому в першу чергу ми повинні вимагати прийняття закону за імпічмент і зміни цієї влади, яка створить некорусповані суди і впровадить реальні реформи", - заявив Іван Слободяник.