В РНС повідомили факти вилучення агітпродукції з метою зірвати проведення акції 3 грудня

Влада продовжує репресії проти активістів та прихильників партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» та намагається завадити проведенню акції на підтримку прийняття законопроекту про імпічмент президента, що відбудеться 3 грудня.

Впродовж кількох останніх днів вже сталась низка тривожних подій, які це засвідчують, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Зокрема, 27 листопада, слідчі з міста Кривий Ріг зателефонували працівнику центрального офісу партії РНС, який відповідає за відправку у відділення «Нової Пошти» в різних областях інформаційної продукції – газет, листівок, флаєрів з закликом долучатись до акції 3 грудня у Києві. Вони сказали, що разом з партійними газетами знайшли порошкоподібні речовини та вилучили посилку. У «РУСІ НОВИХ СИЛ» заявляють, що ці речовини спеціально підкинули, аби не дозволити розповсюджувати агітпродукцію. 

Крім того, в офіс «РУХУ НОВИХ СИЛ» в Кривому Розі навідалися два співробітника СБУ та заявили, що в офісі знаходяться агітаційні матеріали на тему «народного імпічменту президента» надіслані з Києва, в яких окрім самих агітаційних матеріалів за невідомих обставин виявилися наркотики. 

Аналогічний сценарій з дискредитації прихильників Михайла Саакашвілі вже був реалізований 21 листопада – у Дніпрі, і 24 листопада – у Миколаєві.

У Івано-Франківську активіст РУХУ НОВИХ СИЛ за отриманий переказ з агітпродукцією отримав анонімний телефонний дзвінок з погрозами йому та його родині - абоненти знали імена його дружини та доньки та рекомендували не забирати переказ. Після цього переказ був швидко перенаправлений до іншого місцевого активіста, який, врешті, зміг його забрати. 


У Житомирському відділенні «Нової пошти» невідомий забрав інформаційну продукцію за фальшивими документами на прізвище Харченко, який зараз перебуває у Польщі на роботі. 

«В Адміністрації Президента почалась параноїдальна істерика у зв’язку з проведенням акції і вони почали вилучати агітаційні матеріали з відділень «Нової Пошти». Вони хочуть заблокувати мирний громадянський протест. Людина, яка має бути гарантом Конституції стала гарантом корупції і захищає інтереси клептократів і олігархів», - зазначає член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе. 

У «РУСІ НОВИХ СИЛ» закликають владу припинити таку брудну залякувальну кампанію та не ставати на заваді проведення мирних акцій за реальні зміни в державі.