В РНС оприлюднили прізвища людей та автомобілі, які будуть незаконно стежити за Саакашвілі в Польщі (СПИСОК)

Українські спецслужби, виконуючи злочинний наказ Банкової, будуть здійснювати незаконні оперативно-розшукові слідчі дії на території Польщі, слідкуючи за лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі та його прихильниками. 

Представникам РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі з власних джерел стало відомо хто з представників Державної прикордонної служби України може бути задіяним під час незаконного стеження за активістами РНС та їхнім лідером Михайлом Саакашвілі в Польщі та під час перетину кордону з Україною.

«Це грубе порушення що тягне за собою тяжкі наслідки для міжнародних стосунків з Польщею», - застерігають представники РУХУ НОВИХ СИЛ.

Адже, в тому числі може бути порушене міжнародне право, де заборонено іноземним спецслужбам здійснювати оперативно-слідчі заходи на території чужої країни.

Зокрема, на кордоні та, можливо на території Польщі, будуть задіяні наступні оперативники Адміністрації ДПСУ:

Козік Ігор Валерійович,

Пімєнов Олександр Олександрович,

Мелеогло Сергій Олександрович,

Лагутін Олександр Володимирович,

Гайфулін Олександр Шарифуллієвич,

Коваленко Ігор Дмитрович,

Ярощук Іван Юрійович,

Низовець Сергій Іванович,

Коломієць Микола Миколайович,

Тимко Євген Анатолійович,

Івегеш Олена Іванівна,

Салівон Мирослав Віталійович,

Балич Орест Олегович,

Коваль Олег Васильович,

Мозговий Микола Іванович,

Мокан Світлана Вікторівна,

Войтенко Олександр Миколайович,

Бернадський Максим Віталійович,

Мазур Олександр Іванович,

Бучковський Олексій Володимирович,

Круглик Ольга Володимирівна,

Другаль Максим Миколайович,

Деревенський Іван Степанович.

Також стало відомо про автомобілі, які можуть здійснювати незаконне стеження за Саакашвілі та його прихильникам в Польщі. Зокрема, це:

1. Skoda Octavia, зеленого кольору-2 одиниці;

2. Skoda Octavia, темно-сірого кольору-1 одиниця;

3. Skoda Octavia, світло-сірого кольору-1 одиниця;

4. Dacia Duster, білого та коричневого кольору - по 2 одиниці;

5. Volkswagen Transporter Т6, білого кольору - 2 одиниці.

«Особлива прикмета всіх автомобілів-дуже сильне тонування всіх вікон. Номерні знаки можуть використовуватися різних областей України. Раніше точно використовувалися Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської, Одеської, Львівської, Житомирської областей, а також м. Києва», - повідомили представники РНС.

Також за їхньою інформацією, точно будуть використовуватись машини з номерними знаками: АА 7326 ТС, АА 7103 СІ, АА 8214 ІК.

В РНС переконані, що такі дії можуть спричинити міжнародний скандал.

«Це буде міжнародний скандал. Якщо наші оперативники будуть діяти без відповідних угод на території іншої суверенної держави. Це грубе порушення міжнародного законодавства», - заявили в РНС.

Нагадаємо, народний депутат Віктор Чумак заявив, що йому відомі прізвища людей та номери автомобілів, які нелегально шпигуватимуть за лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі в Польщі.

 «Для того, щоб не пустити в Україну одного грузина, Українська держава зібрала на кордоні з Польщею в пункті пропуску Краковець більше ніж 400 національних гвардійців, більше 200 представників правоохоронних органів — кримінальної поліції, купу людей, які називають себе оперативними працівниками з різних служб», — підкреслив нардеп.

Він також повідомив, що більше 20 людей відряджаються на польську сторону, щоб слідкувати за всіма переміщеннями Саакашвілі.

«У нас є прізвища цих людей, є машини, на яких вони пересуваються. Ми не хочемо їх оголошувати. Ми просимо і вимагаємо від представників держави – не робіть цього. Не порушуйте ні українських законів, ні міжнародних конвенцій для того, щоб не було ні міжнародних скандалів за кордоном, ні скандалів всередині країни», — закликав Віктор Чумак.

Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.