В Омбудсмена ВРУ відкрили провадження щодо видворення Михайла Саакашвілі

В Омбудсмена Верховної Ради будуть досліджувати незаконне видворення лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі. Там вже звернулись до Державної міграційної служби аби отримати необхідну інформацію та документи. 

Про це йдеться у листі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини адвокату Руслану Чорнолуцькому.

Одразу після зухвалого захоплення та незаконного видворення Михайла Саакашвілі 12 лютого, адвокати звернулись до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з метою захисту прав лідера РНС.

В Омбудсена повідомляють, що за результатами опрацювання даного звернення відкрито провадження. Там звернулись до Державної міграційної служби з проханням повідомити про підстави прийнятого рішення щодо видворення Саакашвілі та надати іншу необхідну інформацію

«Після надходження запитувальної інформації Уповноваженим з прав людини прийматиметься рішення про необхідність вжиття додаткових заходів реагування», - йдеться у листі.

Нагадаємо, 12 лютого Михайла Саакашвілі захопили, примусово посадили на приватний літак у Борисполі та незаконно відправили до Польщі. Одразу після цього, захист Михайла Саакашвілі подав в суд на дії ДМС, ДПС та Нацполіції, звернулвся до НАБУ з проханням розслідувати їх дії та до Уповноваженого з прав людини.