В Одесі зустріли оплесками заяву Саакашвілі про те, що Труханов буде притягнутий до відповідальності

Одесити зустріли оплесками заяву Михайла Саакашвілі про те, що він доведе свою справу до кінця і зробить все можливе для того, щоб притягти до відповідальності корупційну місцеву владу і зокрема, мера Геннадія Труханова. Таку заяву лідер РУХУ НОВИХ СИЛ зробив під час прямого включення на мітингу за відставку Петра Порошенка, який відбувся у центрі міста біля пам'ятнику Дюку. Його учасники у численних виступах закликали до боротьби із корупційним режимом чинного  президента та до зміни існуючого Уряду.«Було зрозуміло, що одесити справді скучили за Михайлом Саакашвілі і зустріли його появу на  зв'язку гучними оплесками. Цей виступ спростував всі можливі сумніви щодо того, що наша боротьба продовжується і ми зробимо все можливе, аби дійсно досягти змін в країні і втілити в життя програму «70 днів», - зазначив координатор РНС в Приморському районі Одеси Олександр Перуцький.

Також присутні мали змогу поставити свої підписи під вимогою Народного Імпічмента президента Порошенка.  Ацію за відставку Порошенка  в Одесі підтримали Народний рух України, Громадсько-політичний рух «Калина», організація воїнів АТО. Також традиційним для акцій в Одесі є відкритий мікрофон.


«Ми завжди даємо людям можливість виразити свою думку. Під час виступу на вільному мікрофоні вони почуваються себе у колі однодумців і можуть говорити все так як є. Адже людей бентежить навіть сама можливість політичних репресій. Напруга в суспільстві створює атмосферу страху і зрештою - апатію і байдужість. Завдяки нашим акціям люди розуміють, що вони мають підтримку і плече. Наша робота і боротьба тривають», - підсумував Перуцький.Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.


Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.
Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.