В наметовому містечку під ВРУ запрацював волонтерський центр з допомоги бійцям АТО

В наметовому містечку під Верховною Радою почав працювати волонтерський центр, де готуватимуть їжу та збиратимуть допомогу бійцям АТО. Активісти та лідер партії РНС Михайло Саакашвілі закликають долучатись небайдужих людей до такої волонтерської діяльності у період новорічних свят. 

Громадський діяч Єлизавета Богуцька повідомила у соцмережі Фейсбук, що разом з Михайлом Саакашвілі відгукнулись на пропозицію волонтера Дмитра Мірошниченко. 

"Влад Оленченко побачив публикацію волонтера Дмитра Мірошниченко про те, що він не розуміє наші марші за імпічмент.Пан Дмитро іронічно запропонував приєднатись до нього різати салат Олів'є для бійців АТО. Заплановано передати на передову тонну домашнього Олів'є", - пише Богуцька. 

Вчора, не вагаючись, вона, Михайло Саакашвілі, Влад Оленченко відгукнулись на пропозицію волонтера. 

"Ми відправились до Дмитра тісним колективом. Сказати, що господарі були здивовані- нічого не сказати. Чотири години ми різали картоплю і чистили яйця. Коли перше відро було готове, це емоційно нагадувало підкорення Евересту. Коли ми йшли, господиня сказала: "Телевізор дає брехливу картинку про Саакашвілі. Я побачила сьогодні, що він наш. Свій. Він абсолютно нормальна людина, один із нас. Тільки розумніший і 2 рази був Президентом. Ніколи б не подумала, що в мене вдома салат різатиме сам Президент", - повідомила Богуцька. 

Врешті, було прийнято рішення на новорічні свята організувати в наметовому містечку волонтерський центр. Співпрацюючи з Дмитром Мірошниченко там готуватимуть для бійців АТО та відправлять їжу на фронт.

Активісти закликають небайдужих людей приносити в наметове містеко продукти в медіацентр- надувний білий намет на площі Контиституції.

"В середу в зону АТО відправиться наступний бус с новорічними подарунками. Будем раді дитячим малюнкам, листам, вареникам, пиріжкам тощо. Киян прошу також приносити ялинкові прикраси для ялинки в Маріїнському парку, де ми будем зустрічати Новий Рік", - зазначила Ліза Богуцька.