В Кременчуці побили члена партії РУХ НОВИХ СИЛ

В Кременчуці звіряче побили активіста і члена партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Олега Філіпаса, який організовував віче за імпічмент Порошенка, повідомляє прес-служба РНС. 

Активіст пов'язує напад зі своєю політичною активністю - саме він організовував віче за імпічмент Президенту Петру Порошенко в своєму місті. 

Він також вважає, що це помста за його публікації відносно місцевих бариг і схем за якіми вони розкрадають місцеві бюджети.

«Багатьом із вас, як і мені до цього часу не було відчутно, що таке політичні репресії. До сьогодні я не міг зрозуміти і відчути біль багатьох українців, які боролися за свободу і вільну Україну протягом століть. Я не можу рівняти себе з тими людьми, але частину злоби і ненависті від кримінально-олігархічного режиму Порошенка сьогодні отримав», - прокоментував Олег Філіпас. 

Озброєні люди увірвалися до його приватного будинку і завдали численних ударів. Поламані дві руки і чисельні переломи. У четвер у чоловіка буде операція. 

Про серйозність події говорить і той факт, що на місце виїжджав сам начальник поліції Кременчука пан Ботвина, який зазвичай полюбляє кабінетну роботу.