В Києві невідомі викрадають людей: серед потерпілих доброволець батальйону «Донбас» (ВІДЕО)

Сьогодні з закладу харчування неподалік Верховної Ради невідомі особи викрали грузинського добровольця батальйону «Донбас» Вано Надірадзе. Місце знаходження добровольця наразі невідомо, про факт викрадення стало відомо із запису з камер спостереження в закладі, який на своїй сторінці у соцмережі Facebook оприлюднив нардеп від партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Юрій Дерев’янко. 

Як повідомляє представник Руху «Визволення» Руслан Дворніков, який в момент викрадення перебував з Вано Надірадзе, викрадачі не пояснили хто вони та не представили жодних документів.

«Близько 10:30 год ми пішли поснідати з Вано Надірадзе в кафе за сто метрів від наметового містечка. Туди увірвались невідомі, 5 чоловік, вони не представились, сказали що кримінальний розшук, документів жодних не показали, заламали мене, накинули куртку на голову. Поки я підняв голову - Вано забрали», - розповів Дворніков.

До слова, Вано Надірадзе разом з представниками РУХУ НОВИХ СИЛ та активістами вже кілька тижнів поспіль пікетує у наметовому містечку під Верховною Радою. Він також був учасником подій на українсько-польському кордоні 10 вересня, коли Михайло Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, сьогодні викрали журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамазо Шавшишвілі , який був у відрядженні в Києві і висвітлював діяльність Михайла Саакашвілі і двох його друзів. Їх викрали та вивезли в невідомому напрямку з квартири на Костьольній, де вони проживали.