В Борисполі представники РНС вимагають інформації від прикордонників щодо місця знаходження Саакашвілі

Лідери РНС нардеп Юрій Дерев’янко та Давід Сакварелідзе вимагають поспілкуватись з керівником прикордонної служби в «Борисполі» та отримати інформацію щодо місця перебування Саакашвілі, інформує прес-служба партії РНС. 

Працівники прикордонної служби не хочуть спілкуватись, ховаються, вони стоять в масках. Кажуть, що вийде поспілкуватись представник прес-служби аеропорту.

 ««Ми намагаємось з’ясувати де офіційно знаходиться Саакашвілі. На нього оголосили полювання і полювання на майбутнє українців. Порошенко поставив завдання щоб до 18 лютого Саакашвілі не було в країні. Весь адмінресурс був спрямований на це. Така велика кількість спецпризначенців, таке враження, що вони вже всіх злочинців в країні викрили і їм більше немає чого робити як тут стояти» - каже Сакварелідзе.

«Правоохоронні органи не дають жодних пояснень, ні СБУ, ні поліція, ні прикордонники. Ми бачили як вже викрадались соратники Саакашвілі з мішками на головах. Саакашвілі має статус особи, яка просить додаткового захисту, і це забезпечує йому право перебувати в Україні», - каже Дерев’янко.

Сакварелідзе зазначив, що наразі невідомо де перебуває Саакашвілі та куди його везтимуть. Також відомо, що в Борисполі поміняли вихід на рейс до Варшави, його можуть доставляти до рейсу на автобусі, а не через рукав.

«Це Порошенку не допоможе, бо люди краще жити не стануть. Марш все одно відбудеться 18 лютого, і буде більш болючим для Порошенка», - додав Сакварелдізе.