В активіста РУХУ НОВИХ СИЛ стріляли з чорного Мерседесу просто посеред дороги в Києві

В активіста Оболонської організації РУХУ НОВИХ СИЛ та ветерана АТО, який був в пункті пропуску Краковець 10 вересня, здійснили кілька пострілів з чорного Мерседесу, який рухався поруч з ним по дорозі в Києві. 

Активіст повідомив, що у п’ятницю, 22 вересня, близько 8 ранку він їхав від Індустріального шляхопроводу по вул. Гетьмана в напрямку до Шулявського шляхопроводу.

«Раптом з’явився чорний Mersedes AMG з номерами AE 3545, він зупинився переді мною, чоловік по пояс виліз з вікна і зробив два постріли в напрямку автомобіля. Одразу після пострілів він поїхав», - розповів він.

Ветеран АТО додав, що не мав розмови з цим чоловіком та не знає, з якої зброї були зроблені постріли. Він звернувся до поліції, яка зараз розслідує цю справу. 

Член політради РУХУ НОВИХ СИЛ Семен Кривонос заявив, що розцінює це як посилення тиску на активістів.

«Він займається активною громадською діяльністю. Взагалі побиття активістів, які займаються громадською чи антикорупційною діяльністю, стало звичайною справою останнім часом. Напали на Дмитра Булаха, добрались до наших активістів. Нагадаю, що в одного з учасників АТО невідомі особи взагалі кинули гранату на День Незалежності», - підкреслив він.

Кривонос вважає, що влада, розуміючи, що кримінальними справами проти активістів нічого не досягне, вдається до таких примітивних способів залякування, як побиття та напади.

«Ми будемо вимагати від Національної поліції максимально швидко та об’єктивно розслідувати цю справу, знайти тих осіб, які скоїли замах, щоб вони понесли відповідальність», - підкреслив Кривонос.

Нагадаємо, після подій в пунктах пропуску Краковець та Шегині 10 вересня, влада почала незаконно затримувати та привозити на допити активістів з усіх регіонів України.