В аеропорті «Київ» влаштували флеш-моб на підтримку викрадених грузинів (ВІДЕО)

Цілу ніч активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» та небайдужі кияни пікетували в аеропорті «Київ» в Жулянах, де незаконно утримують і хочуть депортувати викрадених вчора соратників Саакашвілі – ветеранів АТО та журналіста. Вони влаштували на їх підтримку флеш-моб – виклали зі спальників «ПРХ ПНХ» та запевняють, що не зійдуть з місця поки їх не звільнять, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 


«Надійшла інформація що все ж таки хлопців не відправили в Грузію та утримують у "відстійнику" аеропорту Жуляни. Тож активісти зібрались на флешмоб ПРХ ПНХ! Народні депутати та адвокати зараз фізично шукають зниклих по правоохоронним органам. А ми поки що залишаємось в "Жулянах". Хто поруч приєднуйтесь», - зазначив на своїй сторінці у соцмережі Facebook член політради партії «РУХ НВОИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник.

Як відомо, соратників Саакашвілі хочуть цинічно депортувати з чотирма "злодіями в законі".

«Хочу повідомити, що викрадених хлопців досі тримають в ізоляції. Є інформація про те, що їх жорстоко побили. Про це також свідчить велика кількість крові, яку ми бачили в їх квартирі. Напевне саме через це їх зараз ховають і не спішать депортувати. Скоріше всього їх тримають в нелюдських умовах. Хочу відзначити, що у Вано Ндірадзе важка форма діабету. Не хочу навіть припускати думки, але можливо, хтось навіть вбитий, як це було колись з Георгієм Гонгадзе. І тепер влада не знає, які вийти «сухими з води». Не хочу необгрунтовано нагнітати чи лякати когось, але всі факти і обставини наразі вказують на те, що склалась справді критична ситуація», - зазначив член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе.

Нагадаємо, вчора викрали журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамазо Шавшишвілі , який був у відрядженні в Києві і висвітлював діяльність Михайла Саакашвілі, а також героїв АТО Мамуку Абашидзе і Вано Надірадзе. Як відомо, їх відвезли в аеропорт «Київ» в Жулянах, втім досі жодної інформації про їх стан та точне місце знаходження ні нардепам ні адвокатам не повідомили.