Українці зібрались на Марш з 4-ма вимогами до чинної влади

Українці знову зібрались у парку ім. Тараса Шевченка на Марш за імпічмент аби показати владі, що вони не хочуть миритись з диктатурою, яку вона встановлює.

Вони вийшли з чіткими вимогами: 

- прийняти Закон про імпічмент президента;

- Закон про Антикорупційний Суд ;

- В другому читанні прийняти новий закон про вибори ;

- Відправити у відставку Генпрокурора Луценка, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

«Ми збираємось кожного тижня Марш за справедливість, за середній клас, за права, за вільну Україну», - наголосив член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник. 

Мирною ходою люди прямуватимуть від парку Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, де проведуть народне віче. 

Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі зазначив, що влада всіляко намагалась зірвати проведення маршу, втім це не завадило зібратись тисячам киян. 

«Вони не давали можливість поставити сцену попри подану нами заявку у міську раду, стояли навіть автоматчики, щоб не дати її поставити. Така ситуація по всій країні: залякують перевізників, організаторів маршу. Незважаючи на те, що вони нас розводили минулі дні, що їх пропагандистська машина працювала на дезорієнтацію людей, нас сьогодні дуже багато. Я чув ваші голоси з камери, в яку мене закинув Порошенко. Я і моя родина вам дуже вдячні, ви мене звільнили, і я зобов’язаний звільнити Україну від корупціонерів і олігархів. Закликаю киян долучатись до нас», - заявив Саакашвілі.