Українці закликають Порошенка вийти на Майдан 18 лютого - Дерев'янко зачитав Резолюцію Віче

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко під час Маршу за майбутнє 4 лютого зачитав Резолюцію Віче, в якій закликав Президента Петра Порошенка вийти на Майдан 18 лютого, де люди збираються оголосити йому свою вимогу про відставку. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

За словами нардепа, ступінь деградації українських високопосадовців стає очевидним не тільки для українців, але і на Заході.

"Петро "мальдівський" та "Юрко "сейшельський " стали символами морального та інтелектуального падіння державних чиновників, які нахабно шикують на курортах під час війни. Вони крадуть не тільки наші гроші, вони крадуть нашу віру у саму можливість гідно жити у своїй країні", - підкреслив Дерев'янко.

 Він додав, що через чотири роки після втечі Януковича можна стверджувати - влада всіх обдурили: ніхто на покараний за злочини проти Майдану, корупційні схеми розрослись до небачених масштабів, українці загнані у злидні і поставлені на межу виживання.

 В Резолюції підкреслюється, що в країні відбулась узурпація влади президентом.

"Порошенко запровадив тіньовий контроль над роботою Верховної Ради, Кабміну, судами, місцевими органами самоврядування, СБУ, Національним банком України, телеканалами. Вдаючи з себе європейського політика, Порошенко став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції, гарантом відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі", - зачитав Дерев'янко Резолюцію.

 Він додав, що якби державні інститути в Україні працювали нормально, то замовники, організатори і виконавці схеми "Ротердам +" давно б сиділи по тюрмах, а їх майно було б конфісковане.

"Якби держава в Україні працювала нормально, Порошенко був би відправлений під слідство одразу після Ілловайська і Дебальцево, а за «панамські» офшори і відмову продати свій бізнес - негайно був би відправлений у відставку в порядку імпічменту. Якби держава в Україні працювала нормально, замовники політичних репресій та любителі "прикрашати" Майдан напередодні акцій протесту, швидко опинились би на лаві підсудних", - підкреслив політик.

 Дерев'янко додав, що інтереси Порошенка прямо співпадають з інтересами Путіна, кума якого Порошенко особисто призначив представником України у переговорах з Росією.

"Якщо не змінити «систему Порошенка», ми ризикуємо втратити державність і провалитись у Руїну, хаос, колапс інфраструктури, падіння економіки та отримати ганебну поразку у війні з РФ", - йдеться в Резолюції

 Дерев'янко підкреслив, що Порошенко "лежить колодою" на шляху змін. "Він вчепився у крісло Президента України і збирається в ньому просидіти ще сім років. Це ганьба України!", - підкреслив депутат.

Він підкреслив, що головна вимога учасників Віче - відставка Порошенка з посади Президента України!

Дерев'янко запитав у людей, які зібрались на площі, чи підтримують вони те, щоб викликати громадянина Порошенка на Майдан 18 лютого для оголошення рішення про відставку.

Люди відповіли схвально.

"18 лютого 2018-го року, о 12:00 ми виходимо на Майдан в Києві і на майдани у всіх областях України, містах та містечках. Нас вийдуть мільйони! Ми почали демонтаж систему корупції та олігархату і обов'язково збудуємо гідне Майбутнє для кожного українця! Геть з нашого шляху! Слава Україні!", - підсумував Дерев'янко.

Нагадаємо, 4 лютого о 12.00 в Києві розпочався Марш за майбутнє, головною вимогою якого є відставка Порошенка. Слідом за багатотисячною ходою українців відбувається автомарш.