Українці висунули Порошенку вимогу піти у відставку до 18 лютого (ФОТО)

Попри всі намагання влади зірвати Марш за майбутнє, сьогодні тисячі українців вийшли на вулиці Києва з основною вимогою – відставка Президента Порошенка. Активісти оголосили про початок масштабної кампанії з мирного усунення від влади олігархів та корупціонерів, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Попри перешкоджання влади, яка перекрила центральні вулиці Києва, виставила численні кордони поліції, звезла автозаки, влаштувала антимітинги у парку Тараса Шевченка, звідки починалась мирна хода та на Хрещатику, Марш за майбутнє! За відставку Порошенка відбувся. 

На Майдані Незалежності встановили конструкції, утім це не стало на заваді тисячам українців, які мирною ходою пройшли від парку Тараса Шевченка до Європейської площі скандуючи «Відставка!», «Демонтаж системи!», «Банду геть!» тощо. Мітингувальники зізнаються, що вийшли на акцію, бо хочуть кращого майбутнього для України, де не буде захмарних тарифів, чиновників-корупціонерів, бідності та несправедливості.

«Давно пора покласти край безпорядку, який творить в країні. Нас обдурили на Майдані, але ще не пізно все виправити, головне, щоб люди не сиділи вдома на диванах, а вставали і боролись мирним шляхом. Президент Порошенко – це ганьба України, він не виконав жодної обіцянки. Те, що відбувається в країні - це сміх на весь світ. Ми прості люди, які стомились від брехні, втомились чекати життя по-новому, ми тут бо хочемо творити це життя своїми руками», - діляться своїми думками мітингувальники. 

На Європейській площі активісти провели народне віче за участі лідерів «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі, нардепа Юрія Дерев’янко, Давіда Сакварелідзе та Ольги Галабали, громадських активістів, народних депутатів. 

Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе нагадав, що уже понад 4 місяці люди мирно збирались і спокійно вимагали поваги до себе і елементарних речей. Однак, за його словами, люди отримали від влади "лише цинічність, Мальдіви і Сейшели". 

Член Ради партії РНС Ольга Галабала відзначила, що з Президентом Порошенком вже перестають вітатись міжнародні лідери. 

"Нам залишилось зовсім небагато, щоб поставити крапку. Ми не віримо більше в те, що вони послухають народ. Нас буде ставати все більше і більше. До весни цей режим впаде і ця система буде демонтована", - вважає Ольга Галабала. 

Лідер РНС Михайло Саакашвілі на віче розповів про подальші плани та анонсував наступний Марш 18 лютого. 

«До 18 лютого ми представимо альтернативний Уряд і десяток нових кандидатів в Президенти. Кажуть: "Який сенс Маршів?" - А сенс в тому, що вони бояться нас. Нас має стати мільйон. На наступний Марш нехай кожен приведе ще одну людину, в обласних центрах ми теж будемо збирати акції. Ми опублікуємо фотографії будинків депутатів і людей, які повинні голосувати за відставку Порошенка, сформуємо групи і поїдемо до них додому, будемо наступати на них мирно. Ми скажемо, щоб вони мирно пішли від влади. Український народ дуже терплячий і благородний. Якщо Порошенко сам піде, народ пробачить йому багато. Але попереджую, якщо він і далі буде займатись рейдерством, підвищувати тарифи, і готуватись до фальсифікації виборів, то покарання буде дуже суворим, і він не уникне народного гніву», - зазначив Саакашвілі. 

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко зачитав Резолюцію Віче, в якій закликав Президента Петра Порошенка вийти на Майдан 18 лютого, де люди збираються оголосити йому свою вимогу про відставку. 

Після віче, активісти вирушили до будинку Порошенка автоколоною у кількасот автомобілів, щоб вкотре заявити йому про своє невдоволення та висунити вимогу піти у відставку.