Українці протестують проти зухвалого викрадення і депортації Саакашвілі (ВІДЕО,ФОТО)

Сотні громадян в різних містах України прийшли 13 лютого на акції під Обласні державні адміністрації, щоб підтримати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та висловити своє обурення проти його зухвалого викрадення та незаконного видворення з України

Зранку 13 лютого розпочалася акція протесту у Хмельницькому. Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ і звичайні мешканці зібралися під ОДА, щоб висловити своє обурення діями влади, та запросити містян на наступний Марш за відставку Порошенка, який відбудеться вже у цю суботу.


Хмельницький


У Полтаві активісти висунули до влади вимоги припинити політичні репресії та переслідування опонентів. Проте, потрапити до будівлі Полтавської ОДА, аби зареєструвати заяву, їм вдалося не відразу. Адже посадовці ховаються від громадян за важкими дверми та турнікетами


Полтава
Під час акції у Сумах учасники вирішили почути думку очильників ОДА, щодо подій навколо Михайла Саакашвілі, проте жодної посадової особи на своєму робочому місці не виявилось.

Суми

Одесити  вирішили ще раз зібратися біля Одеської держадміністрації та висловити своє обурення діями чинного режиму. Аби їх почули, люди не одноразово вигукували «Ганьба!». Проте  до громадян  ніхто так і не вийшов.

Одеса

Відбулася акція і в Івано-Франківську. Активісти зібралися на площі біля Білого Дому, де розташовуються всі місцеві органи самоврядування. Вони також запрошували містян долучатися до Маршу за відставку Порошенко та відкрито заявити про своє невдоволення діючою владою.

Також ОДА пікетували цього дня в Кропивницькому, а 14 лютого відбудеться акція протесту під обласною держадміністрацією у Миколаєві.

Нагадаємо, 12 лютого акції під обласними державними адміністраціями відбулися у Вінниці, Черкасах, Одесі. Численна акція протесту відбулася під Адміністрацією президента у Києві.

 Раніше Михайла Саакашвілі викрали силовики із закладу харчування поруч з офісом РНС. Його, закривши очі та зв’язавши руки, відвезли в Бориспіль, де посадили на приватний літак до Варшави. Там його зустріли депутати польського Сейму. Адвокати Саакашвілі вже подали до суду на незаконні дії ДМС, прикордонників та МВС.