Українці на Майдані Незалежності ухвалили Резолюцію та визначили подальші плани

На Майдані Незалежності мітингувальники за відставку Порошенка ухвалили Резолюцію народного Віче та визначили подальші плани – вимоги ухвалення закону про Антикорупційний суд, нове виборче законодавство, зняття недоторканності, закону про імпічмент Президента. Вони анонсували хвилю акцій прямої дії по всій Україні та початок процедури передвиборів народного кандидата в Президенти. 

Відповідну Резолюцію народного Віче зачитала одна з лідерів РНС Ольга Галабала, передає прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ,

«18 березня 2014 року кривавий диктатор терористичної держави Російської Федерації –Путін нахабно включив Крим, територію України, до складу ворожої країни, використавшинелегітимний референдум. Саме на сьогоднішню дату Путін призначив свої вибори, які в Російській Федерації перетворено на пропагандистський фарс, метою якого є прикриття існування КДБ-ської диктатури, кримінально-терористичну сутність якої бачить вже весь світ», - заявили активісти.

Галабала зазначила, що сьогодні активісти вийшли на вулиці українських міст, тому що на четвертий рік після Революції Гідності Порошенко будує диктатуру путінського зразка у нашій державі.

«Цинічне знущання беркутівців над ветеранами війни за Незалежність, яке ми побачили 3-го березня під стінами «глухої і сліпої» Верховної Ради — це образ того майбутнього, яке нам нав‘язує Порошенко. Реформи імітуються, але жодних змін системи, проти якої повстав Майдан, не відбулось. За рахунок захмарних тарифів, олігархат грабує кожного з нас, під патріотичну риторику про європейський шлях виштовхує молодь зі своєї країни на заробітки, на чужину. Спецслужби зайняті пограбуванням бізнес, в той час Ахметов, Фірташ, Львовчків, Бойко експлуатують природні ресурси. Прокуратура, очолювана кумом Президента, зрадником Майдану, Луценком, перетворена на піар-відділ Адміністрації Президента та добровільно стала інструментом розправи над політичної опозицією та всіма, хто стає на заваді корупційних схем влади», - відзначається в Резолюції.

Мітингувальники заявиляють, що варті іншого майбутнього.

«Порошенку не вкрасти перемогу Революції Гідності! Гідність українців не продається! Революція Гідності не завершена, поки не покарані її вороги і зрадники, поки не змінена система влади і не відправлені під суд старі правлячі еліти. Ми продовжуємо нашу боротьбу та наш протестний рух, метою якого є зміна система державної влади в Україні, а першою вимогою якого є відставка Порошенка. Ми не готові марнувати свій час і чекати до 2019 року. Бо диктаторсько-репресивна машина Порошенка набере таких обертів, що ніяких вільних виборів у нас вже не буде. Наша боротьба - це мирний протест, поширення нового бачення країни та формування нової політичної еліти для управління державою», - заявила активісти.

Галабала повідомила про завдання протестувальників на найближчий місяць, визначені у Резовлюції.

«Домогтися голосування за закон про незалежний Антикоруційний суд, новий виборчий закон, закон про імпічмент та скасування депутатської недоторканності. Домогтися від кожної місцевої ради висловлення однозначної позиції з вимогою до Порошенка добровільно піти у відставку, а Верховної Ради - прийняти закон про імпічмент. Провести акції прямої дії та пікети осіб, які є стовпами режиму Порошенка та представниками олігархату у кожній області України. Розпочати процедуру передвиборів народного кандидата в Президенти України, який має прийти на зміну Порошенка», - вирішили українці.