Учасники Маршу за майбутнє закликали Порошенка припинити залякували людей та розпалювати ворожнечу

Учасники багатотисячного Маршу за майбутнє зі сцени на Європейській площі закликали Президента Порошенка припинити залякувати людей та розпалювати ворожнечу серед українців. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Член політради партії РУХ НОВИХ СИЛ Іван Слободяник підкреслив, що величезні конструкції, які встановила влада на Майдані Незалежності, щоб завадити учасникам Маршу, - це не тільки обличчя страху, а й аналогія з "йолкою" Януковича.

"Влада боїться нас, пробує нас зіштовхнути з іншими протестуючими, з поліцією", - заявив активіст.

За словами Слободяника, усі активісти РНС піддаються тиску і залякуванням.

"Майже кожного керівника організації РНС в регіонах викликають на допит в СБУ. Я був на допиті позавчора з незрозумілими запитанням і незрозумілими натяками", - сказав представник РНС.

Він додав, що це не зупинить протестний рух. "Ми налаштовані мирно, хоча ми знаємо, що у нас є сила", - підсумував Слободяник.

Народний депутат Єгор Соболєв відзначив, що президент розпалює мову ворожнечі українців один проти одного

"Порошенко, як і Путін, так і не зрозумів українців. В Україні видатні люди, коли треба вони підуть з дерев'яними щитами і макетами автоматів за свою свободу, а коли треба - обійдуть Майдан іншою вулицею", - підкреслив Соболєв.

Він підкреслив, що на сцені присутні діти різних людей на сцені. "Саме заради цих дітей ми виходимо на вулицю. Ми хочемо, що їм більше не треба було йти на майдани, битися з беркутом", - додав політик.

Він звернувся до Порошенка зі словами: "У тебе не вийде розпалити в Україні громадянську війну".

Соболєв зазначив, що вже сьогодні потрібно підбирати кандидатів до нової влади, до нового уряду, суспільство має висунути нову політичну еліту.

Народний депутат Семен Семенченко закликав присутніх українців до створення сили оборони.

"Ми всі повинні захистити людей від провокацій, репресій, терактів", - підкреслив Семенченко.

"Ми всі робимо одну справу. Наша головна задача - зробити все мирно. Ті, хто влаштовував котли, обманув всю націю - повинні піти в тюрму. І ми це зробимо", - підкреслив він.

Нагадаємо, 4 лютого о 12.00 в Києві розпочався Марш за майбутнє, головною вимогою якого є відставка Порошенка. Слідом за багатотисячною ходою українців відбувається автомарш.