Учасника АТО Олександра Бурцева взяли під варту на 60 діб за те, що зустрічав Саакашвілі (ВІДЕО)

Учаснику АТО Олександру Бурцеву, який зустрічав лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвлілі 10 вересня в пункті пропуску Шегині, присудили 60 діб арешту в якості запобіжного заходу. 

Відповідне рішення прийняв Сихівський районний суд міста Львова 13 вересня. 

"У мене не було умислу перетинати той кордон. Я нікого не заводив. Я прийшов зустрічати Саакашвілі", - заявив Олександр Бурцев під час розгляду справи. 

«З завтрашнього дня ми подаємо свої повідомлення на підозру, оскільки ми не погоджуємось взагалі з жодним обвинувачення, які висловлені», - заявила адвокат Бурцева. 

«Бурцева фактично звинувачують в тому, що він своїми діями припинив роботу державної установи, що він напав на працівника правоохоронного органу, завдав йому тілесні ушкодження. І так само, що він організував переправку осіб через кордон», - заявила адвокат. 

Захист Бурцева стверджує, що було оголошено про замінування пункту пропуску Шегіні 10 вересня, і фактично відбувалась евакуація людей через небезпечну ситуацію. 

Член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала обурилась таким рішенням суду. 

«Ті судді, які приймають такі рішення, їм в принципі все рівно, що буде з людиною», - заявила вона. 

Галабала підкреслила, що правова позиція прокурорів була взагалі необґрунтованою.

«Вони говорили, що у невстановленому місці невстановленою групою осіб відбулись невстановлені дії. Була не встановлена будь-яка шкода, яка можливо була завдана прикордонникам», - заявила Галабала.

Вона також повідомила, що Олександр Бурцев хворіє на діабет. 


«Таких людей в принципі не можна затримувати. Він не може прожити без ліків та їжі. Його затримали серед ночі, не представились, скрутили руки і сюди привезли», - заявила Галабала. 

Нагадаємо, після подій в пункті пропуску Шегині почались незаконні затримання активістів по всій Україні.