У Житомирі мер влаштував сутичку з активістами, що вимагали відставки Порошенка (ВІДЕО)

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як депутатів міської ради закликали звернутися до президента з  проханням  подати у відставку. Також від депутатів вимагали  підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

Відповідну заяву з трибуни міської  ради зачитала член партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» , депутат Коростенської міської ради Леся Грищенко. Окрім цього активісти наголосили на неприпустимості тиску влади на опозиційних лідерів.

Про це відомив в.о. координатора РНС Житомирщини Олексій Харченко

«На сьогоднішній день, верховна влада узурпована однією особою. Верховна Рада, Кабмін, судова влада - узурповані Президентом. Без нагляду банкової нічого не робиться. Натомість відбуваються протиправні антиконституційні дії. Шановні депутати, таким чином ви показуєте не тільки свою громадянську позицію, а право входження тих політичних сил, які ви представляєте, у майбутню Верховну Раду і ради місцевих рівнів. Ви усівідомте свою відповідальність за майбутнє всієї України і кожного громадянина, якого ви тут представляєте», - заявив Харченко з трибуни міськради.

Незважаючи на вимогу активістів та  депутатів  розглянути звернення щодо відставки Порошенка першим питанням,  міський голова від БПП Сергій Сухомлин не включив його до порядку денного, посилаючись на регламент. 

Присутні у сесійній залі активісти РНС  розгорнули банери «Імпічмент замість революції», «Демонтаж системи».

«Незважаючи на вимоги депутатів від «Батьківщини» і наші вимоги, мер відмовився поставити це питання на порядок денний, після чого спустився до сесійної зали і особисто взяв участь у сутичці, коли депутати від БПП почали штовханину.  Потім було оголошено перерву і до сесійної зали увійшла поліція. Наша політична сила діє виключно мирними правовими методами, тому ми не залишили сесійну залу», - розповів Харченко.
Нагадаємо, що 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.