У Житомирі громадянам розповіли про «хорошего парня Пєтю»

У Житомирі активісти РУХУ НОВИХ СИЛ влаштували інформаційний флеш-моб  «Коля хорошій парень» на майдані Королева. Учасники заходу тримали прапори РУХУ НОВИХ СИЛ та плакати з інформацією про корупційні схеми президента. Також вони проводили роз'яснювальну роботу серед населення та збирали підписи за Народний імпічмент президента.

Про це повідомив в.о. координатора РНС Житомира Віктор Котвицький.«Наш президент є корупціонером, це факт, але влада не веде жодних розслідувань. Корупція процвітає і ми маємо відстоювати свої права. Корупція краде у всіх нас, навіть у ненароджених ще дітей. Ми не отримуємо ні безкоштовну медицину, ні безкоштовну освіту. Якщо ми не будемо підніматись, майбутнього у країни немає. Коли люди відстоюють свої права, вони живуть гідно, влада їх не обкрадає. Хіба ж нашим народом повинна управляти така влада?», - обурився Віктор Котвицький.Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.

В Одесі під час акції за відставку Порошенка відбувся телеміст з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі

У Херсоні акцію з вимогою відставки Порошенка провели під будівлею ОДА.

У Тернополі громадяни засудили корупційні дії місцевої влади, а також вимагали відправити у відставку Петра Порошенка.

На Львівщині ініціювали збір заяв щодо порушення кримінальної справи проти Порошенка.

У Полтаві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликали громадян звертатися до нардепів від Полтавщини, аби ті поставили свої підписи і підтримали постанову одного з лідерів РНС, нардепа Юрія Дерев'янка про імпічмент.