У Запоріжжі понад сто авто взяли участь в автопробігу за відставку Порошенка

В Запоріжжі участь у автопробігу за  відставку Порошенка взяли участь понад сто авто. Також у місті відбувся  мітинг  на підтримку вимог всеукраїнської акції протесту, яка відбулася 18 лютого. З вимогою відставки діючого президента на Запорізькому майдані зібралося понад 1000 містян.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ на Запоріжжі Вадим Вишинський.

Шлях автопробігу пролягав від майдану Героїв до майдану Запорізького. Там теж відбувся невеликий імпровізований мітинг з вимогами відставки президента Порошенка.


До повернення автопробіга до майдану Героїв,  там вже зібралось понад 1000 громадян, яки прийшли висловити своє обурення діючою владою.

Перед тим як розпочати сам мітинг з вимогами імпічменту президента Порошенка та відсторонення діючої влади, було проведено мітинг реквієм на спомин Героїв Небесної Сотні та земляків-запоріжців, що загинули під час Майдану-2014 та в зоні АТО. Після короткого вступного слова до пам’ятника Героям Революції Гідності було покладено букети та вінки. Діти випустили у небо  семеро білих голубів. Що цікаво, на мітингу не було партійних прапорів. Тільки національні прапори – жовто-сині та червоно-чорні.

На мітингу, що тривав більше години виступали всі хто бажав розповісти про накипіле на душі та виставити власний рахунок злодійській владі олігархів та особисто президенту Порошенку.


«На мітингу було більше тисячі людей. Можна сказати, що це найбільш масова акція за останній час. І це тільки початок для запоріжців.  Такі акції мають бути щотижневими, на них має приходити десятки тисяч людей. Тоді ми змінимо порядок, наведемо лад у Запоріжжі. Навіть якщо людина не прихильник партійної діяльності, все одно, наш РУХ НОВИХ СИЛ - це рух за нове життя, за щасливе життя», - наголосив Вадим Вишинський.

Наприкінці мітингу голова міської партійної організації «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» Олександр Козиряцький зачитав резолюцію, що включала вимоги до відставки президента, обрання нового спікера парламенту, оголошення дострокових виборів на основі відкритих партійних списків та формування тимчасового уряду і парламенту. Резолюція мітингу було прийнято одноголосно.

Крім того 280 найбільш активних мітингарів підписалося до вимоги імпічменту президента Порошенка, а ще 50 – написали заяви про вступ до партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі".