У Запоріжжі містяни вручили Михайлу Саакашвілі гетьманську булаву (ВІДЕО)

Попри те, що на площі, де мав виступати Михайло Саакашвілі, терміново розпочали ремонт, на зустріч з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ прийшли кілька тисяч запоріжців. Мешканці козацького краю не тільки тепло підтримали Михайла, а й подарували йому традиційний символ гетьманської влади – справжню булаву. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ на Запоріжжі. 

Як розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ на Запоріжжі Вадим Вишинський містяни вже давно чекали на приїзд Михайла Саакашвілі і зібралися на площі перед БК «Дніпроспецсталь» ще задовго до початку зустрічі. 

«Ми хотіли влаштувати імпровізовану сцену на сходах будинку культури, однак їх відгородили стрічками і попереджувальними знаками. Хоча ніякого ремонту тут ніколи не робили. Тому можна сказати, що навіть приїзд Саакашвілі спричинив у нашому місті певні зміни на краще», — посміхнуся Вишинський. 

Сам Михайло Саакашвілі розпочав свою промову з порівняння життя мешканців Запоріжжя і їхніх земляків, які поїхали на заробітки в Польщу. В поки в Україні запоріжці працюють на підприємствах олігархів за копійки, у сусідній Польщі ті самі фахівці отримують заробітну плату від тисячі євро. 

Саакашвілі наголосив, для того, щоб виправити такий стан справу в країні, треба добитися змін у виборчому законодавстві, змінити склад ЦВК та провести нові парламентські вибори на основі відкритих партійних списків. До оновленої Верховної Ради мають потрапити до трьохсот справжніх, перевірених, непідкупних та принципових бійців за майбутнє України. Їхнє завдання: створити антикорупційні суди, ухвалити закони про імпічмент президента, про відзив депутатів та про всенародний референдум з найважливіших питань. Також треба ухвалити справжні реформаторські закони в ЖКГ, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення та інших ключових соціальних галузях. 

«Для цього треба підібрати по 10-15 справжніх людей з кожного регіону. Після того, як вони зроблять свою роботу, вони повинні піти з політики. Зараз не потрібні революції, майдани та інші потрясіння. Влада настільки гнила, що такі масові протистояння тепер просто не потрібні. Хай не брешуть Порошенко з Гройсманом про якісь 144 реформи. Це пустий блеф. Все імітація – і реформи і сама влада. Немає в них ніякої реальної влади. Є тільки фінансові потоки», — пояснив Саакашвілі. 

На закінчення зустрічі вдячні запоріжці подарували Михайлу Саакашвілі традиційну козацьку булаву. Але ця булава зовсім не означає владу – сказав Саакашвілі. 

На прощання Михайло Саакашвілі вже за дніпровською традицією здійснив символічну подорож містом. У супроводі прибічників він сів до міського автобусу, та проїхав разом декілька зупинок.