У Запоріжжі активісти вимагали від депутатів міськради висловити недовіру Порошенку

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки.  Люди принесли до зали засідань міськради банер з вимогою відставки і впродовж години вимагали слова. Проте, попри всі вимоги громади, мер не надав мікрофон обласному координатору РУХУ НОВИХ СИЛ Вадиму Вишинському. Тож активіст   звертатися до депутатів довелося просто з зали Запорізької міської ради.

«Наші депутати і сам міський голова побоюються за своє власний спокій більше, аніж за долю всього народу України тому вони зроблять все можливе, щоб уникнути цього звернення і загострення конфлікту з владою. Однак зміни в Україні ще попереду.  Настане час, коли всі ті, хто сьогодні боїться сказати слово поперек діючій владі, будуть змушені відповідати перед громадою міст а, області, всієї України. сьогодні місцеві ділки ще раз продемонстрували своє ганебне ставлення до містян і до демократичних засад народовладдя. Проте, ще зовсім не означає, що завершилася наша боротьба з корупцією, беззаконням та олігархічними кланами, які розривають наш край на шматки. І першопричина цьому одна - чинний президент, якій очолює всю корупцію в Україні », - прокоментував події у міській раді Вадим Вишинський.



Вадим Вишинський зазначив, що 1 березня відбудеться засідання Запорізької обласної ради, під час якого активісти теж вимагатимуть від депутатів проголосувати за недовіру і якнайшвидшу відставку Петра Порошенка.

Нагадаємо, що цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.