У Запоріжжі активісти РУХУ НОВИХ СИЛ нагадали про невиконані обіцянки Порошенка

У Запоріжжі партійці та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вийшли на пікет під стіни облдержадміністрації, щоб нагадати мешканцям міста про невиконані обіцянки президента Порошенка та його ставленика – очільника ОДА Костянтина Бриля. 

Президент мав відвідати Запорізький край, але в останню мить скасував візит. На думку керівника міського осередку РНС в Запоріжжі Михайла Барикіна, Порошенко розуміє, що тут його ніхто не чекає з короваєм і все, що він отримає від запоріжців — догану за невиконані обіцянки та лозину за розкрадання державних коштів через діяльність голови ОДА і його поплічників.


«Порошенко не приїхав, бо йому нема на чому тут піаритись — все зруйновано і розграбовано. Бриль добре постарався догодити «господарю»: дороги розбиті, аварії щодня, тіньова економіка процвітає, комунальні підприємства доведені до банкрутства, питання з Обленерго не вирішене. Перелік довгий. Порошенко отримає від запоріжців тільки лозину та догану. Але краще б — тюрму! Бо бандити повинні сидіти в тюрмах!» - говорить Михайло Барикін.

Про невиконані обіцянки Порошенка нагадав і координатор обласного осередку РНС Вадим Вишинський. Він зазначив, що залишаються без вирішення болючі питання: будівництво мостових переходів через р.Дніпро, погана екологія. Але найгострішим та не вирішеним є питання боргу перед працівниками «Запоріжжяобленерго». Люди місяцями працюють, не отримуючи зарплатню. Також до президента накопичилося чимало запитань і у активістів РУХУ НОВИХ СИЛ

«Ми, партія «РУХ НОВИХ СИЛ», хотіли б йому задати питання щодо програми, з якою він йшов на вибори. Він не виконав більшість пунктів з неї. Немає дієвої судової реформи та реформи правоохоронної системи, відсутній контроль громадськості за діями влади, не скасовано ПДВ та не змінена податкова система, не скасовано інститут призначення голів ОДА «зверху», за одноосібним бажанням президента. Порошенко не виконав своїх обіцянок і має піти з посади! Все, що він робив як очільник держави — грабував її та принижував громадян» - говорить Вадим Вишинський.

Запоріжці пообіцяли президенту та голові ОДА провести опитування, чи дійсно Порошенко і Бриль приносять користь Запорізькому краю та державі. А також наголосили, що за злочини доведеться відповідати — і президенту, і його поплічникам у ЗОДА.