У Західному Донбасі відбулися акції протесту проти нападу на наметове містечко під ВРУ

У місті Лисичанску Луганської області відбувся автопробіг та мітинг біля міської ради на підтримку відставки Порошенка, а також на знак протесту проти побиття та затримання активістів наметового містечка біля Верховної Ради. Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Луганщини  Денис Шахбазьян.

Попри негоду та снігопад, колона автівок з українськими прапорами та з прапорами РУХУ НОВИХ СИЛ проїхала містом до міської ради, де відбувся мітинг.


«Своїми діями в столиці влада показала, що ми повертаємося у 2014 рік. Сумнівне рішення суду в цій країні стає підставою для нападу на мирних людей, побиття, знищення їх права сказати цій владі - НІ!», - обурився Шахбазьян.

Також містяни виказали свою обуреність щодо "роботи" місцевих депутатів від Опозиційного блоку. Які блокують роботу сесії міськради внутрішніми чварами. Як зазначив Шахбазян, така діяльність депутатів є неприйнятною для прифронтового міста. Вони повинні працювати не заради інтересів деяких осіб, а на благо міста. В іншому випадку депутати мають скласти свої повноваження, а до влади мають прийти люди які спроможні подолати корупцію на місцях і зробити місто привабливим  та перспективним для інвесторів.

«Свавілля влади відбувається як на центральному рівні, так і на місцях. І не важливо, що у парламенті БПП і Опоблок ніби опоненти. Насправді,  ці ділки переслідують одні й ті самі цілі: урвати побільше і втекти від правосуддя. І якщо суди ще можна купити, то наші громадяни добре бачать хто є хто. На Сході України теж живуть справжні патріоти, які готові захищати свою країну і свої права», - наголосив Шахбазян.Наступного дня естафету протесту  перехопили активісти РУХУ НОВИХ СИЛ невеличкого містечка Тернівка, що на Дніпропетровщині. Тут на мітингу перед громадянами виступив координатор м.Павлоград Юрій Марченко. Акцію також підтримали ГО «Українські Характерники»  та шахтарська профспілка НППОП «Павлоград вугілля».

«Якщо Україна прагне стати частиною європейської спільноти, права та закони у нас мають бути рівні для кожного. Однак, те, що відбулося під Верховною Радою, повертає нас всіх до тоталітаризму та поліцейської держави, де будь яке слово проти влади стає позазаконом і викликає репресії», - обурився Марченко.

Після мітингу активісти РНС та громадські діячі вже традиційно продовжили флешмоб з прориву інформаційної блокади та розповсюдили навколо Тирнівської міскради листівки з інформацією про РУХ НОВИХ СИЛ.

Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.