У заарештованого на Краковці активіста погіршився стан здоров'я (ВІДЕО)

Стан здоров’я активіста Руху нових сил Олександра Бурцева, якого затримали за зустріч Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні, погіршується.  

Про це заявила його адвокат Валерія Коломієць.

Нещодавно, у Львівському СІЗО, стороні захисту відмовили у проханні переведення хворого на цукровий діабет Олександра Бурцева в лікарню. Свої дії, каже Валерія Коломієць, адміністрація мотивувала тим, що мають укладений договір з постачальником ліків. А відтак, за потребою можуть звернутися за усіма необхідними ліками для Бурцева.

"Раніше в нього була доза інсуліну 62 одиниці на добу. А це вже така доза, яка не дозволяє підозрюваному перебувати під вартою. Нині дозу збільшили до 73-ох одиниць і в нього різко впав зір. Він мусить носити окуляри», - розповідає Коломієць.

«Ми разом із стороною захисту будемо відстоювати право людини на належне медичне лікування. Адже це є порушення прав людини і катування людини, яка перебуває у слідчому ізоляторі», - зазначила координатор партії Рух нових сил в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.

Тож захисники Олександра Бурцева вимагатимуть від суду тимчасового доступу до документації Львівського СІЗО, аби отримати і перевірити договір з фірмою, яка має забезпечувати хворого усіма необхідними ліками.

«Я знаю , що в них цього договору немає. Я звернулась в слідчий ізолятор повторно, маю надію на їх професійність та відповідальність і сподіваюсь, що вони нададуть правдиву відповідь. Це службові особи, які мають боятися відповідальності і ми доведемо, що вони брешуть і маніпулюють», - наголосила адвокат.

Також захисники Бурцева хочуть домогтися, аби ветерану АТО Олександру Бурцеву змінили запобіжний захід: замість 60-ти діб тримання під вартою - домашній арешт. Також, обіцяють звернутися до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, учасника АТО Олександра Бурцева, який хворіє на діабет, взяли під варту на 60 діб без альтернативи внесення застави за те, що зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні 10 вересня. Апеляційний суд Львівської області залишив в силі таке рішення, тоді ж під час засідання Бурцев втратив свідомість, бо не отримував належного харчування та необхідного інсуліну.