У Вінниці Марш за майбутнє підтримає кілька опозиційних партій

У Вінниці до  Маршу за відставку Порошенка долучились кілька опозиційних партій,   проте акція відбудеться без використання партійної символіки. Так вирішили учасники Штабу Спільних Дій Вінниччини, який зібрався 15 лютого, щоб узгодити організаційні питання проведення акції протесту.


Про це повідомила прес-служба Руху Нових Вінниччини.


 “ Це буде не марш на підтримку  когось з інших політиків, це буде акція протесту з чітким меседжем: «Відставка Президента. Тому на акцію ми запрошуємо всіх, кого дістало невігластво, що відбувається у владі, кому набридла брехня Порошенка, хто хоче нарешті жити в нормальній країні. Ми запрошуємо представників усіх опозиційних політичних партій, але без партійних прапорів. Адже це буде протест не за політиків, а за майбутнє! І я наголошую - акція буде виключно мирною. Ми вийдемо, щоб Україна побачила – незгодних зі злочинною діяльністю Президента є чимало і в регіонах. Аналогічні акції будуть проводитись практично в усіх обласних центрах України”,  – заявив координатор Руху Нових Сил Вінниччини Леонід Марциновський.Підтримали позицію РНС і представники політичних партій «Альтернатива» та «Громадянська позиція», що були присутніми на зібранні Штабу.


”Зараз головне – це спільна позиція. Ми також будемо вимагати відставки Президента і робитимемо це під державним прапором та прапором боротьби – червоно-чорним”, - прокоментував таке рішення Вадим Каліцкий, лідер вінницької партійної організації «Альтернатива».


Учасники зібрання схвально відреагували на пропозицію проводити регіональні акції протесту, адже це дасть змогу долучитись до протесту тим вінничанам, які не мали можливості поїхати на аналогічні марші до Києва.


“Це також, в свою чергу, можливість продемонструвати місцевій владі настрій вінничан, яким набридло слухати солодкі обіцянки Президента. - Адже всі чомусь переконані, що вінничан свавілля влади не бентежить. Це не так! Вінничани активні громадяни з чіткою громадською позицією і ми її продемонструємо цієї неділі, 18 лютого”, - зауважила  активістка РНС Олена Гладка.
Отже, Марш “ За Майбутнє! “ і відставку Порошенка , відбудеться у Вінниці, 18 лютого, о 12:00 на площі Михайла Коцюбинського (транспортна зупинка «Музей Коцюбинського»). Телефон для довідок: 067 995 65 48.
Час розпочинати демонтаж системи корупції та олігархів!