У Сумах понад тисячу містян вийшли на акцію за відставку Порошенка

Сьогодні, 18 лютого, активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели автопробіг за майбутнє, у ході якого колона з більше, ніж 40 автомобілів, прикрашених прапорами та плакатами, проїхала основними вулицями міста. Не зважаючи на те, що активісти подавали заявку з проханням посприяти безпеці заходу, поліція не надала належної підтримки під час руху автопробігу.По закінченню автопробігу люди зібралися на майдані Незалежності біля будівлі Сумської обласної адміністрації, де провели народне віче. Близько тисячі сумчан вийшли на головну площу міста, вимагаючи відставки чинного президента України. Мітинг розпочався з хвилини мовчання у пам'ять Героїв Небесної Сотні. «Наша головна вимога, як і у тисяч українців, які сьогодні вийшли на вулиці своїх міст, це відставка президента Петра Порошенка. Український народ вже стомився від продажної влади, яка зрадила обіцянки, які давала під час революції гідності, та яка обслуговує інтереси олігархічних кланів», - наголосив голова сумського міського осередку партії «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» Андрій Фролков

Також акцію підтримали представники Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», ГО «Автомайдан», спілка ветеранів Сумщини та інші.


 «Зараз ми бачимо, що поліція, прокуратура, суди не працюють в інтересах українського народу. Навіщо тоді вони потрібні? Нам необхідна відставка Петра Порошенка та обрання нового президента, який розпустить парламент. І тоді ми оберемо нову Верховну Раду строком на один рік. Ці люди, ці триста спартанців, про яких говорить Михайло Саакашвілі, необхідні для конституційної більшості. Лише тоді будуть можливі справжні реформи, а не їх імітація», - переконаний голова Роменської міської організації партії Рух Нових Сил Валентин Бондаренко.Під час акції у наметі РНС сумчани залишали свої підписи за відставку президента. Також було вирішено у найближчий час провести наступне народне віче, про місце та час якого буде повідомлено пізніше.