У справі викрадення квартири нардепа Дерев'янка з'явились нові подробиці (ВІДЕО)

Міністерство юстиції України скасувало незаконну перереєстрацію квартири народного депутата Юрія Дерев’янка в центрі Києва на іншу людину та заборонило працювати реєстратору, який вчинив цю дію. 

Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти, народний депутат Юрій Дерев’янко після допиту в якості потерпілого у справі крадіжки його квартири на вул. Пушкінській, 20 в Києві.

«Справа рухається, цим займається поліція. Одночасно ми оскаржили цю реєстраційну дію в Міністерстві юстиції, яке ухвалило рішення скасувати цей реєстраційний запис. Також воно прийняло інше рішення – заборонити цьому реєстратору здійснювати подальші дії», - повідомив Дерев’янко.

Він додав, що в результаті спільних засідань підкомітетів Антикорупційного комітету було виявлено величезну кількість порушень реєстраторами по всій країні, в результаті чого люди незаконно втратили своє майно.

«Нам дуже важливо, щоб були покарані всі люди, які організували ці всі крадіжки не тільки по цьому факту, а й по всій інших фактах. Дії правоохоронців зараз є дуже важливими», - підкреслив політик.

Також народний депутат повідомив, що вже підготував зміни до чинного законодавства, а також рекомендації для уряду, щоб внести зміни у постанови, які закриють можливі «дірки», якими користуються зловмисники.

«Ми повинні змінити процедуру реєстрації, щоб таких можливостей для злодіїв було менше в Україні, щоб вони не могли красти нерухомість, віджимати бізнес, здійснювати рейдерські захоплення і такі крадіжки», - підкреслив нардеп.

Юрій Дерев’янко поінформував, що в результаті засідання трьох підкомітетів антикорупційного комітету, присвячених прикладам незаконного заволодіння нерухомим майном, Мін’юст заборонив реєстраторам вчиняти реєстраційні дії за межами своєї області.

«Мін’юст ухвалив рішення про те, щоб заборонити реєстраторам з інших областей приймати рішення і вносити зміни до реєстру, які не стосуються того місця, де працюють реєстратори. Тобто реєстратор з однієї області не може зареєструвати майно, яке знаходиться зовсім в іншій області», - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, квартиру народного депутата Юрія Дерев’янка на вулиці Пушкінська в Києві, якою він володіє з 1997 року, незаконно переоформили на іншу людину. Поліція порушила кримінальну справу, триває розслідування.

Юрій Дерев’янко провів декілька засідань підкомітетів, присвячених численним випадкам незаконного заволодіння нерухомим майном громадян.